Knutas

Sukurti forumo atsakymai

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)
 • Autorius
  Įrašai
 • atsakymas į: Liepa ! Vasariški pliurpalai #1187471

  Knutas
  Narys

  prabalsavom:)

  atsakymas į: Liepa ! Vasariški pliurpalai #1187452

  Knutas
  Narys

  Seskenas Knutas siandien svencia 2m gimtadieni:) Bet nuo ryto sumaste isimintinai „atsvest“, kad vakare nuo 19-21val pas veterinorius sedejom.

  atsakymas į: Tauragės fermos pažibų gyvenimėlis #1187197

  Knutas
  Narys

  pradzia sunki buvo ( vaiksciojom su botais ,emem tik su pirstinem ir tt) „linksminomes“ ta ziema kol prisijaukinom. O po kastracijos“stebuklas“ men laikotarpyje pasikeite kaip, kad kitas gyvis butu. Gyvas pliusinis meskinas rankas kojas laizo, buckius duoda ir pans. daryk su juo ka nori. Kas sesku fotosesijoj buvot matet kaip dukra tampe gyva pliusinuka

  atsakymas į: Tauragės fermos pažibų gyvenimėlis #1187195

  Knutas
  Narys

  „Taurages fermeris“ klaidinga pirma ispudi, kad gerietis sudare:) Pamenu Knutas kai isigijom (2015m ) 4men ta pirma vakara irgi isleistas is dezutes vaidino geruti. O kitos dienos ryte atidarius narva ikisau ranka kakas isimti. Tai griebe uz pirstu taip kad galvojau perkas sausgysles. Kol po N trankymo su kastuveliu per snuki atsikabino.

  atsakymas į: Šeško gugavimas #1187146

  Knutas
  Narys

  Knutas ( auginam nuo 4men, o vasara bus jam 2m) irgi sita pavasari labai snekorius pasidare. Seniau gu gu retenybe budavo. O dabar snekutis, ypac rytais , atbega 6.20val ryto isleistas is narvo ir gugu gi gi prie seiminnkes lovos. Nesvarbu, kad zadintuvas tik 7val skambes, bet seskenui reik issipasakot sapniukus tikriausiai.

  atsakymas į: Kauniečių ir ne tik susibėgimai #1186964

  Knutas
  Narys

  ar dar galima prisijungti i fotosesija?

Rodomi 6 įrašai - nuo 1 iki 6 (viso: 6)