gida

Sukurti forumo atsakymai

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 272)
 • Autorius
  Įrašai
 • atsakymas į: Seskute iesko draugo. #1187983

  gida
  Participant

  Tai kada ji pradėjo rujot? Gali būti, kad neapsiema sutvarkyt jos, gal per daug nusilpusi? Tada tik implantas.

  atsakymas į: Seskute iesko draugo. #1187975

  gida
  Participant

  Ligitosius, o draugo tai kaip? Auginimui ar veisimui?

  atsakymas į: Didysis susitikimas 2018m #1187968

  gida
  Participant

  ZXė, Tai tu kaip as,galeciau miegot ir 24 val.:D

  atsakymas į: Didysis susitikimas 2018m #1187965

  gida
  Participant

  Ne, man toks laikas netinka, aš prie jūros dar busiu :). Su manim tai tvarkoj, jei reikėtų šeštą ryto but tai buciau, bet tu kiek atsimenu, kad ne kartą pramiegojai D:)

  atsakymas į: Didysis susitikimas 2018m #1187959

  gida
  Participant

  O tai kelinta valanda renkamės?

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187938

  gida
  Participant

  ZXė, o ar tai blogai? 😂


  gida
  Participant

  Kafris, o tai kada jūs išvažiuojant?

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187923

  gida
  Participant

  Mazgelis, Ir sunku ir širdį skauda, pradedi kaltinti save,taip jautiesi po kiekvieno gyvūno netekties. Prados diagnozė sužinojau rugsėjo pabaigoj, vetai sakė, kad iki Kalėdų klaustukas ar ji istems,mazoji kovoja su baisia liga, atrodo, kad stengiasi is paskutiniųjų. Aš susitaikiau, kad bet kurią minute galiu ja ras negyva, susitaikiau su tuo ir tos minutės labai bijau. O migdyti kažkaip ranka nekyla. Nu kol pati valgo, I dezute nueina tai taip dziaugsimes tom dienom ir tom minutėm.

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187921

  gida
  Participant

  Mazgelis, Didelė užuojauta, mano Pradai irgi tuoj turi sueiti aštuoni metai, tik klaustukas kiek ji dar tems. As ja vadinu kovotoja, nepasiduoda mažoji baisiai ligai.


  gida
  Participant

  O vežtis jo kartu neįmanoma?

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187878

  gida
  Participant

  Apie tai niekad net nepagalvojau.Galvojau,kad ji mano kambaryje zino kiekviena kampeli,bet atidarius mano kambario duris ji puikiai nulekia i venesos kambari ir ten gerai orentuojasi,nuo laiptu net nebando lipti.Uztai ir pagalvojau,kad ji mato 🙂

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187876

  gida
  Participant

  Jai visa puokštė ligų. Sakė, kad ji nieko nemato, bet kiek laksto niekad niekur atsitrenkus nebuvo. Kraujas rodo vėžį, pilnas žarnynas auglių. Dar insulimona ir atsiradęs augliukas prie žandikaulio. Dantys pas ją sutvarkyti. Bet ji valgo, kakoja, pacypauja ir pasipesa jei kas ją nervuoja . Suprantu, kad greitai teks atsisveikinti, bet tas veto toks pasakymas labai mane nupurte . Su tokiom bedom ji dar visai neblogai jaučiasi. Priepuoliu jokių nebuvo. Kartais pasvirduoliuoja, bet nežymiai.

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187874

  gida
  Participant

  Siandien pas vetus gavau duri i sirdi.Nusiunciau dukra,kad paimtu vaistu Pradai,tai vetas be jokiu uzuolanku jau kad skele tai skele.Nezinau,gal as per daug jautriai suregavau.Nu jis dave vaistu dar dviem menesiam,bet vizita paskyre po dvieju savaiciu,nes labai nori ja dar pamatyt ir sake,kad jau gal ir vaistus reiketu keisti.Viskas gerai,apziura tai apziura,nuvesiu,bet jis vel kartojo,kad ji dvieju menesiu tai tikrai neistems ir klausimas ar po dvieju savaiciu turesiu ka atvezti.Nu jei as neatvaziuosiu tai jis mane supras.As suprantu,kad ji serga ir labai,bet pas ja jokiu pokyciu nera,tuo labiau,kad buvo pasake kad klausimas ar ji isgyvens iki kaledu,nu isgyvenom,kaip veziau Peridot det implanta irgi labai nustebo,kad Prada dar gyva,o dabar toks vaizdas,kad jie ja laidoja jos net nemate ir dar laika nustato.Kazkaip galvoju,kad mes dar jiems irodysim,kad dar galim ir gyvensim,tikiuosi ne du menesius.Smulkmena,bet kazkaip sunervavo 🙁

  atsakymas į: stai ir metai vel prabego su 2018 visus! #1187873

  gida
  Participant

  Jau kovas,o mes dar sausiuki 😀


  gida
  Participant

  Aš balso kolkas neturiu, atskirsiu liepa ir prisitaikysiu prie jūsų datos. Tik norėtųsi maždaug žinoti kada bilietus pirkt ar liepos pradzioj ar gale.

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 272)