pagalbos!

Forumai Šeškai ir mes pagalbos!

Šioje temoje yra 9 atsakymai, 6 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Ingrida Patapiene prieš 2 m. 9 mėn..

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1186338

  Čikita
  Narys

  Auginu Gilzę ir Arą, 10 mėn. amž. ir štai prasidėjo ruja, AR REIKIA ATSKIRTI ŠEŠKUS ? nakčiai, dienai ar pan? Nes Aras negyvai uždu@#$ns Gilzę. Jis ją tampo iš kampo į kampą įsikandęs į kaklą arba ausį. IR tai trunka ne 10 ir 15 min. o po kelias valandos ištisai. Pati Gilzė buvo energinga, o dabar išleidus is narvelio tik išbėga ir guli ant grindų bei vėl kandžiotis pradėjo. :|P.S. forumuose nerandu atsakymo Ačiū

  #1186339

  Irena
  Keymaster

  Čikita, Butinai reikia, jei nonori vaiku. O jei ir nori vis tiek juos reikia atskirti ir suleisti tik porai dienu „tam momentui“ kada abu seskai tam bus pasiruose.O tavo ir patele rujoja, ir patinas yra sezone?

  #1186340

  Čikita
  Narys

  Patelė nerujoja, o Patinui jau prasidėjo, viskas išburke ir stiprus kvapas tvyro jo kailyje.Pagal finansus planavau juos sterilizuoti balandį. Tai iki balandzio db reikes juos atskirai auginti?

  #1186341

  Irena
  Keymaster

  Taip, reiks laikyt atskirai, jei nenori, kad patele uzkankintu. O ir patelei neuzilgo prasides. Siulyciau kaip nors susiorganizuoti ir kastruoti nedelsiant. Juo labiau kad, ko gero nera malonu laikyt toki smirdinti ir visur besizyminti patina. O pateles pacios neiseina i rujos. Jei tokia laikysi iki balandzio, tai gali nusilpti.

  #1186342

  ZXė
  Participant

  Čikita, kastruok ir sterilizuok dabar, nes po to gali turėt bėdų ir kainuos daugiau negu šios dvi paslaugos :wink

  #1186349

  aivaaa
  Participant

  Sveiki. Mano seskiukui ant kupros atsirado spuogas kaip ir pulinukas. Ar kam nors is jusu seskiuku buvo kazkas panasaus? Kas tai galetu buti?

  #1187208

  Sveiki. Norėjau paklausti dėl savo šeškučio. Šiaip jis yra sveikas ir judrus, bet būna dienų, tarkim šiandien ryte, jis sustabarėjo ir pradėjo griuvinėti į šonus, nenusilaikė ant kojyčių. Gal kas galėtumėte pasakyti kokia maždaug tai diagnozė? O gal kas galėtų papasakoti kaip pasireiškia šeškų epilepsija?

  #1187209

  Spyglius
  Moderatorius

  http://www.ferret.lt/forums-m-posts-q-735-d-35.htmlViską pasiskaitykit nuo pradžios iki galo, ne epilepsija,o insulinomos požymiai tai,ką sakot. Pas veterinarus nuvažiuokit gliukozę pasimatuot ir bus aišku.

  #1187210

  Ačiū už atsakymą. Teks vykti pas veterinarus.

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.