Pagalbos, skubiai, silpnas seskas needa, negeria pats nieko!!

Forumai Šeškai ir mes Pagalbos, skubiai, silpnas seskas needa, negeria pats nieko!!

Šioje temoje yra 9 atsakymai, 5 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  gida prieš 3 m. 2 mėn..

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1186355

  sveiki, jau nuo ketvirtadienio Ottis nieko needa, beveik negeria, silpnas tik miega… buvom pas veterinarus, nieko neranda, rentgenu nieko nematyt del ko kiltu kokiu itarimu.. bandom prievarta maitint tai spjaudosi, opurtosi, buvo net apsislapino, galvojom skauda ka, nieko nerado.. kisa letenas i nasrus lyg noredamas ka iskrapstyti (po to kai bandai ko ideti i burna) problema yra ta kad mes gyvenam suomijoj, toliau nuo didesniu miestu, ir cia vietiniai veterinarai paprasciausiai neturi pakankamai patirties su sekais… nuo penktadienio gavo dvejus skirtingus antibiotikus, vitaminu, laselines… nuo penktadienio vakaro leidziam po oda gliukozes tirpala skysciams palaikyti nes pats ir negeria pakankamai, bando kartais pats bet per silpnas, nieko nesigauna… itare zarnyno uzsikimsima, bet rentgeneas nieko nerode, plius kai per prievarta pavyko siek tiek pamaitinti tai gal po dienos pasitustino, o ismatos atrode normaliai… seskas is fermos, buvo sertas zalia vistiena ( nieko kito negalejom isiulyti) plius papildomai vitaminu gaudavo ir kaiusinio. gal kas buvo susidures su panasia situacija ir galetu nukreipti tinkama kryptimi, nes jau prarandame viltis 🙁

  #1186357

  Spyglius
  Moderatorius

  Jei veterinarai sugebėjo padaryt rentgeną, tai kol nevėlu, prašykit kraujo bendrų tyrimų iš to kažkiek eis suprast ,kokia ta jo būklė. Žalia vištiena kaip maistas yra puiku ir dar jei papildų gaudavo, tai taip pat.Gal ką įrijęs dar, arba dar šeškai taip daro prieš vėmimą, o gal kokie dantys, apžiūrėkit jo dantenas ir jei daro rentgenus ir šitas vietas gali apžiūrėt. Reikalaukit toliau tyrimų ir tik būtų gerai,kad jie atliekami būtų be narkozės, jeigu jo tokia ne kokia būklė.

  #1186358

  kraujo, negalejo paimti, nes bijo kad Ottis gali neatlaikyti narkozes. amzius pusantru metu. nieko itartino ar keisto nepastebejom. vetas uzciuope augliuka ant ausies bet velgi kad pasalintu turi uzmigdyti, o Ottis labai silpnas

  #1186359

  Spyglius
  Moderatorius

  Kraujui paimti tikrai narkozė yra nereikalinga. Palaikysit jį, padės veterinarai ir paimsit. Dar pastos.,kokios gal turit vitamininės ar nuo plaukų savėlų, nukreipsit dėmesį ir kraujukas paimtas. Žiūrint ,kurioj vietoj tas augliukas, gal ten limfmazgis koks išdidėjęs ..O be tyrimų kaip ir žmogui, nieko nenustatysi ir nė negali žinot ,kas jam… kalbėkit dėl kraujo pasiimkit tyrimus ir čia meskit į forumą. Gal tada kažkas kažką aiškiau sugebės patart.

  #1186360

  indre 93
  Narys

  Tomas baliukonis. mano maziukui taip buvo tai vienintele iseitis leisti gliukoze ir bandyti serti su svirkstu pusiau skysta maisteli. dar nepamenu ka bet dave tokius miltelius i vandeni gyrdydavau.o tavo neviduriuoja?. nes jeigu prades labai rimta gali nusilpti ir mirti kas manajam nutiko 🙁 stiprybes ir stenkites siulyti slapia maista .

  #1186362

  indre 93 :Tomas baliukonis. mano maziukui taip buvo tai vienintele iseitis leisti gliukoze ir bandyti serti su svirkstu pusiau skysta maisteli. dar nepamenu ka bet dave tokius miltelius i vandeni gyrdydavau.o tavo neviduriuoja?. nes jeigu prades labai rimta gali nusilpti ir mirti kas manajam nutiko 🙁 stiprybes ir stenkites siulyti slapia maista .

  Labai gaila, bet Ottis siandien ryte ikvepe paskutini oro kvapa 🙁

  #1186382

  ZXė
  Participant

  Tomas Baliukonis, užuojauta 🙁 Įsivaizduoju, kaip sunku Suomijoj su šeškais ypač jei gyvenat aukščiau Oulu 🙁 Verst juos ten reikia viską daryt kaip ir Lietuvoje, bijo nemigdant imt kraują, bet tikrai galima tai padaryt, tiesiog įgūdžių reikia.

  #1186384

  indre 93
  Narys

  Tomas Baliukonis, Labai uzjauciu 😢😢😢gaila kad kaip iseina myli augintiniai.

  #1186545

  gida
  Participant

  Uzjauciu

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.