Kovo pliurpalynė. PAVASARIS !

Forumai Paplepėkim Kovo pliurpalynė. PAVASARIS !

Šioje temoje yra 36 atsakymai, 13 dalyvių, ją paskutinį kartą atnaujino  Laris prieš 3 m. 2 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 37)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1186820

  Spyglius
  Moderatorius

  Liaudis, su PAVASARIU !!! Pgaliau ! Tikėkimės ir orai po truputį pradės džiugint !Kailiuočiai jau ruošias šiltąjam sezonui, keičia kailinius? :)Beje, kadangi išsirutuliojo viskas praeitą mėnesį taip su Tauragės tema,kad šito puslapio ‘gyventojai’ sukilo, tai Facebook puslapyje yra sukurtas puslapis Rinkis šešką atsakingai. Bent norima ,kad puslapyje būtų pateikiama informatyvi informacija apie šeškus , viešinami įvairūs nusiskundimai ir panašiai, tai visi iš šio forumo irgi būkit aktyvūs, junkitės prie to puslapio ir palaikykit, dalinkitės jo informacija. Taip didesnė visuomenės dalis pamatys reikalingus dalykus auginant šešką, o svarbiausia bus paskleista žinia apie Tauragės fermą. Čia ne reklama, visas tas puslapis tiesiogiai susijęs su šita svetaine ir forumu, kiekvienam poste yra tiesioginės nuorodos į šitą ferret.lt svetainę, todėl manau, ir šitam forumui tai į naudą, paspaudę ant nuorodų daugiau žmonių aplanko ir šį forumą, ir galbūt nauji augintojai ar jau auginantys jungiasi į šias gretas, susiranda teisingą info apie auginimą ir visą kitą. Todėl , būkit aktyvūs ir visi kartu palaikykim tą puslapį, turint kokių minčių , pasiulymų, pastebėjimų -rašykit, ar tai čia forume ar į a.ž Zxe (Julijai) ,ji pasistengė ir su dideliu noru tą puslapį sukūrė.Tiesioginė nuoroda į tą Facebook puslapio paskyrą apačioje https://www.facebook.com/RinkisSeskaAtsakingai/?fref=ts

  #1186824

  ZXė
  Participant

  Sveikinu visus su morčium!! 😀 Dėl puslapio tai postas apie Tauragės fermą iškeltas į patį viršų, todėl visi aplankantys mato pirmiausiai jį. Bet kad kuo daugiau žmonių sektų puslapį (o esmė būtent tame ir yra, kad paskleist info tiek apie Tauragę tiek apskritai apie šeškų auginimo niuansus, nes dar daugelis iki šiol mano, kad šeškas ir žiurkė giminingi), tam reikia kažkaip pritraukti žmonių. Todėl mąstau kartą-du į savaitę talpinti kažkokius faktus ar įdomius dalykus apie šeškus, bet stinga idėjų. Tokiu būdu kai žmonės juos palaikina – mato ir jų draugai, taip visuomenė kažkiek apsišviečia. Kol kas buvo postai tema apie razinas/vynuoges ir kad šeškas ne graužikas, taipogi paruoštas paveiksliukas apie tai, kad šeškas ir fretka yra tas pats gyvūnas (nes kai kurie dar mano, kad tai skirtingi). Gal dar kokių idėjų turit? Su kokiais mitais ir klausimais dažniausiai susiduriat apie šeškus? Pvz. manęs praeiviai būna klausia kas čia per šuniukų veislė 😀

  #1186825

  Spyglius
  Moderatorius

  Tai vienas iš tų dar,kad šeškas smirda kol liaukos neišpjautos kaip tvartas , kad jį kastruot reik ir tai būna sezono metu, kažką su tuo galima sumislyt ir pridurt,kad šeškas ne skunkas ir taip neleidžia dvoko kaip jis.

  #1186827

  ZXė
  Participant

  O man tuo pačiu durnas klausimas iškilo – audinė ir tas pačias liaukas turi? 😀

  #1186836

  Spyglius
  Moderatorius

  Sukurti viršelio kovo mėn foto rinkimai, prašom nueit ir prabalsuot 🙂

  #1186837

  Buckeliauskas
  Participant

  ZXė :O man tuo pačiu durnas klausimas iškilo – audinė ir tas pačias liaukas turi? 😀

  Nežinau ką ji turi bet bezda kaip reikiant

  #1186838

  Buckeliauskas
  Participant

  ZXė :Sveikinu visus su morčium!! 😀

  A ką taip jau jaučiasi?

  #1186841

  gida
  Participant

  Sveikinu visus sulaukus pavasario (sun)(flower)Norejau paklausti,ar galima seskui det implanta jei jis apsirgo? Mano Prada pradejo koseti,ciaudeti,o rytoj buvau nuplanavus deti implanta.

  #1186845

  Spyglius
  Moderatorius

  Aš tai jei suplanuota ir šeškui nebus duodama narkozė įdėjimui, kad ir pačiaudi , ir kosena – dėčiau. Implantas ne kažkokia operacija ar kažkas, kas galėtų pakenkt..

  #1186846

  ZXė
  Participant

  Aš irgi dėčiau. Nebent šeškas labai stresuojantis būtų iš būdo, tada palaukčiau. Nes nervuotiem šeškam (taip taip, susidūriau ir su tokiais) stresas būklę pasunkina neretai. Pas mane vienas pradėjo labai nervuotas ant senatvės būt, tai jau net baisu daros, viskas jam išgąstį kelia ir fobijos auga kaip ant mielių dėl visokių menknekių (pvz. dabar pastos fobija jam, tiubelę pamato ir pradeda nesveikai drebėt, bėgt, būna net cypt). Tai jau tokio sergančio implanto dėt nevežčiau.

  #1186850

  gida
  Participant

  Pradai bus pirmas implantas,ji po bernu mirimo visai pasikeite.Visada viena,sulenda i transporteri ir guli,pagalvojau,kad tai del senatves,bet dabar ziuriu,kad ir sukudo ir kailis visai negrazus ir prie uzpakaliuko truputi praplike.Itariu,kad antinksciai.Ryt uzregistravau ja ir apziurai ir implantui.Dar ir krauja paprasysiu,kad paimtu.Kosulys pas ja tai visai man nepatinka.

  #1186863

  Spyglius
  Moderatorius

  ZXė, čia Gučis taip?

  #1186868

  Debesiuk
  Narys

  Dar keletas Tauragiškio nuotraukų:galit čia pažiūrėt mano Tauragiškio proporcijas lyginant su manim.. :Dpaspauskit ant zodzio „pavadinimas“

  #1186872

  indre 93
  Narys

  Debesiuk, oho parselis 😀 kiek sveria?

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 37)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.