Sausas maistas šeškams

Forumai Paplepėkim Sausas maistas šeškams

Šioje temoje yra 15 atsakymų, 8 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Saule918 prieš 1 m. 4 mėn..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 16)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1187635

  Neringaaa
  Narys

  Sveiki gal kas gali parekomenduoti gerą sausą maistą šeškams? Kad būtų galimybė gauti jo Lietuvoje. Duodavom Royale Canin, bet nuo jo įtariama alergija.

  #1187636

  Spyglius
  Moderatorius

  Roayal Canin vienas iš prastesnių pasirinkimų vien dėl jo sudėties.Pirmiausia žiūrėti,kad būtų didelis procentas mėsos ir maistas būtų begrūdis : Acana, Orjien,Aplaws,Carny love ir dar to pasirinkimo tikrai yra nemažai , visi maistai skirti katėms išvardinti, kas gamina grįnai šeškam, nieko gero sudėty.Ir daug temų apie maistus čia forume , viena kaip pavyzdys : http://www.ferret.lt/forums-m-posts-q-2476-d-595.html ,

  #1187639

  jone
  Keymaster

  dabar jau gal yra kokiu naujoviu tuose sausuose maistuose? kai neaktualu tai ir nustoji zmogus dometis… o siaip ideja paprasta – kuo daugiau mesos ir kuo maziau augalu. ingredientai ant pakuotes rasomi mazejimo tvarka. ty reikia ziureti kad tarp pirmu isvardintu buti kuo daugiau mesos.

  #1187640

  ZXė
  Participant

  O Carni Love tikrai tinkamas? Žiūriu dabar kačiukams lyg yra tik su žuvim ir sudėtis neatrodo su daug mėsos https://www.pet24.lt/p/carni-love-salmon-turkey-for-kittens-sausas-maistas-kaciukams . Juolab parašyta ant pakuotės fruits, veggies and herbs :dontgetit

  #1187642

  Irena
  Keymaster

  Nu, paivairinimui (duoti kartu su kitu maistu) gal ir nieko. Bet vienu maitinti gal nelabai gerai butu. Ten dominuoja zuvis. O daug zuvies (nedaug tai tikrai galima) seskams nelabai gerai. Be to ten 18 % zirniu- gal per daug?

  #1187645

  ZXė
  Participant

  Jo, šeškams gal ir nereiktų žirnių keliamo šalutinio efekto, jie ir be žirnių jį turi (giggle)(giggle)

  #1187646

  Spyglius
  Moderatorius

  Nežinau sudėties nenagrinėjau,nes neaktualu tik sumečiau,kuo minėjo iš normalesnių maistų šeria šeškininkai. O ,kad daržovės , uogos ir visa kita begrūdžiam maiste prikrauta, tai juose visuose to pilna, kaip man aiškino kitaip tų granulių nesuriš. O ir skonių juk yra ne būtinai su tokių,kur pagrindas žuvis. Orjieną juk irgi nebūtinai duodi kačiukų ir su vištiena, jeigu netinka vištiena tai renkiesi pvz graslandą – su ėriena ,kas pvz tinka alergiškiems gyvūnams. Tai jis skirtas ne kačiukams. Aš tik garsiai mąstau, nieko neteigiu , nes pasenusios irgi tos žinios apie tuos sausus.

  #1187649

  ZXė
  Participant

  Na šitas kaip suprantu kačiukams tik su žuvim, kitokių skonių nėra. Šiaip įdomu tapo, nes negirdėjus apie jį

  #1187651

  Spyglius
  Moderatorius

  Tai , bet procentaliai sužiūrėjus, gal nebūtinai kačiukam galima ieškot. Gal ten tie procentai ir sudėtis nelabai kuo skirias, o tada ir skonių įvairovė didesnė.

  #1187654

  p1kciurna
  Narys

  https://shop.frettchen4you.eu/product_info.php?info=p18_chick-norris.html kazkada situo maistu domejausi,bet kadangi nebeliko sesko, kuris sausiaka valge tai taip ir nepirkau.

  #1187655

  Neringaaa
  Narys

  Aciu uz patarimus☺

  #1188020

  Sveiki. Aš gyvenu užsienyje ir auginu šešką, ieškau pigesnio maisto jam, nes čiaa kainos kosminės. Ir galvoju, gal kas iš žmonių pardavinėja ir galėtų man atsiųsti. Tarptautinės siuntos[/url] pasižiūrėkite, ar tiktų kam nors, lauksiu ats.

  #1188021

  Irena
  Keymaster

  Ir kaip tos kosmines kainos atrodo?Ir ….kokioje salyje esat?

  #1188022

  ZXė
  Participant

  nezinaunesakysiu :Sveiki. Aš gyvenu užsienyje ir auginu šešką, ieškau pigesnio maisto jam, nes čiaa kainos kosminės. Ir galvoju, gal kas iš žmonių pardavinėja ir galėtų man atsiųsti. Tarptautinės siuntos[/url] pasižiūrėkite, ar tiktų kam nors, lauksiu ats.

  net Skandinavijoje Orijen/Acana kainuoja panašiai kaip Lietuvoje, tai nežinau kur gyvenat kad taip brangiau jog apsimokėtų 22eur už siuntą mokėti 🙂 Nebent iš Somalio esat

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 16)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.