Šeškiuko mityba

Forumai Šeškai ir mes Šeškiuko mityba

Šioje temoje yra 7 atsakymai, 4 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Rasuolė prieš 1 m. 2 mėn..

Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1188041

  Rasuolė
  Narys

  Sveiki, auginu šeškiuką 3mėnesių ir susidūriau su jo mitybą. Žmonės iš kurių pirkau šeškiuką maitino ji virta vištiena, tačiau kaip jį pervesti prie specialaus maisto. Specialus maistas burnytėj neužsibūna, netyčia iškrenta kai sumaišau su vištiena bandydama jį apgauti.

  #1188042

  Irena
  Keymaster

  Rasuolė, virta vista blogai (juk laukiniai seskai neverda vistu). O virtu kaulu tai is viso negalima duoti. Gal pratinkit geriau zalia mesa (RAW mityba), kas seskams tikrai yra geriau. Kaip maitinti galit susirasti straisniu ir forumu sia tema sitame puslapyjeO jei maitinti sausu maistu…. irgi reikia ziuret kad jis butu geras ir …greciausiai tai bus sausas maistas skirtas katems (ne seskams). Apie sausus maistus irgi galit cia surasti. Tai sausa maista galit pradzioje duoti mirkyta. Ir … sesku mitybos iprociai formuojasi iki 3 menesiu. Taip, kad paskubekit. Kitaip bus sunku veliau pripratinti prie kito maisto ir valgis tik virta vista, ir tai jo sveikatai nebus gerai

  #1188070

  Rasuolė
  Narys

  Sveiki, pradėjome pratinti prie Raw mitybos. Pradžiai davėme peles, tačiau nesuprato ką su ja reikia daryti, labiau tiko kaip žaislas, bet žalią mėsą (duodam paukštieną) valgo labai noriai, tiek mėsytę su kaulu tiek be, kakliukus, širdeles, skilvelius, puptelės kiaušinius, tačiau niekaip nevalgo kepenėlių. Kuo kitu būtų galima pakeisti kepenėlių poreikį?

  #1188071

  Irena
  Keymaster

  Sumaitinti kepeneles per prievarta

  #1188073

  ZXė
  Participant

  Pas mane taip būdavo su vienu, neėsdavo kepenėlių. Bet instinktas slėpt ir paimt mėsą būdavo 🙂 Tai aš tiesiog laikydavau rankoj tuos kepenis, jis bandydavo iš manęs paimt ir vis atsikasdavo po mažą gabaliuką netyčia, nebūdavo kur dėtis ir suvalgydavo 🙂 Tai taip iš rankų ir sumaitindavau tuos kepenis kartą per savaitę 🙂

  #1188074

  Kitty52star
  Participant

  O kur seska pirkot??

  #1188084

  Rasuolė
  Narys

  Reikės ir mums mėginti iš rankų maitinti, nes dabar slėpti slepia, nenori atiduoti, bet ėst nei pro kur neėda ;)Pirkau netoli Tauragės.

Rodomi 8 įrašai - nuo 1 iki 8 (viso: 8)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.