Kelionės

Forumai Paplepėkim Kelionės

Šioje temoje yra 16 atsakymų, 8 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  ZXė prieš 4 mėn. 2 sav..

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 17)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1188056

  romka111
  Narys

  Ar turim čia keliautojų ?:) Pasidalinkim, kur planuojate keliaut ar neseniai buvot. Norėtųs pasigaudyt kokių naujensių idėjų, nes jau kiek pabodo nuvažiuot ir aplink vien tik kitus turistus matyt 😀 Norisi kažkaip užbėgt už akių tiems visiems trendams. Gal turit kokių įdomių pasiūlymų? Aš tai pats visai galvoju gal vertėtų į artimuosius rytus nuvykti? https://www.smartertravel.com/middle-east-travel-rebound/ Gal ka buvot?

  #1188057

  ZXė
  Participant

  romka111, čia įmonės reklama? :con Jei nežinot kur keliaut tai visad siūlau Svalbardą, labai netrendinė kryptis 😀

  #1188058

  romka111
  Narys

  Ne, cia ne įmones reklama 😀 Nes tokios imonės kaip smartertraval net nėra 🙂 Tiesiog idomu padiskutuot būtų, kur idomios kryptys pakeliaut.. Tai tavo pasiūlytasis Svabaldas labai į temą 🙂 Tik kaip ten įdomu patekti reikėtų ?:)

  #1188059

  ZXė
  Participant

  romka111, Skrydis iš Oslo arba Tromsø. Iš Oslo paprastai apie 200-300 eur kainuoja į abi puses 🙂 Tik pačiam Svalbare ekskursijos kiek žiūrėjau brangios, po kelis šimtus eurų (en.visitsvalbard.com) . Užtat yra pasivažnėjimai su šunų kinkynėmis, pasiplaukiojimai iki kitų vietų (pvz. apleistą angliakasių Piramidės miestelį), hiking lyg irgi yra. Ten įdomu tuo, kad už mietelio (alia sostinės) ribų negali be šautuvo išeit, turi būtinai su kokiu gidu eit ar vietiniu. Tokia apsauga nuo baltųjų lokių. Bet ir paukščiai ten puola, galvas kapoja 🙂 Apskritai ten yra daugiau baltųjų lokių negu gyvenančių žmonių ir palyginus netoli tokia egzotika. Šiaip pasigooglinkit, mane asmeniškai ten labai traukia. Iš kitokių krypčių kur buvus dar galiu pasiūlyt Kazachstaną. Ten ir savarankiškai galima. Turistų aišku yra, bet tikrai aplink nezuja.Gruzija – greitai, nebrangiai ir nėra tiek daug turistų kaip kokio Venecijoj, nors ir populiari.Iš savaitgalinių – Černobylį. Skrydis iki Kijevo ir atgal 50-100 eur, 1 d. ekskursija po Černobylį/Pripetę – 65 eur (būna ir pigiau jei su datom nutaikai). Iš Lietuvos tiesiai važiuoja Praeities Žvalgas, bet jei skrendat galima ir su vietine kompanija (SoloEast pvz. tik užsieniečiams turus veda).Europoj praktiškai visur turistų bus daug, tad reikia kažką nepopuliaraus rinktis 🙂 Iš Europos gal Bosnija Hercegovina dar pasirodė ne tokia išturistinta. Girdėjau gerų atsiliepimų ir apie Albaniją

  #1188062

  Na jeigu tau trūksta įspūdžių ir labai trukdo turistai, tai manau Artimieji Rytai yra tinkama kryptis 🙂 Ypač jeigu vyksi kuo arčiau karo zonos, tada tikrai nesutiksi jokių turistų 😀 Bet šiaip tai iš draugų kurie buvo Irane, Lebanone, Jordanijoj, atsiliepimai tik geriausi. Dar vat kalbant apie egzotines keliones čia užmačiau įdomų kelialapį https://travelplanet.lt/keliones/azija/pietu-koreja/kelione-i-siaures-ir-pietu-koreja. savaitė Pietų ir savaitė Šiaurės Korėjoj 😀 Tai manau turėtų būti įdomi patirtis visai pamatyt abi Korėjas ir pajusti tą kontrastą 😀

  #1188063

  ZXė
  Participant

  macaroni n cheese, jooo Šiaurės Korėja tai cool, pati labai noriu 😀 Ir kiek skaičiavom su vyru – nėra taip brangu kaip galvojom, lyg apie 1000-1500eur 10d. viską skaičiuojant iš Pekino. Aišku iki Pekino dar dasigaut reik kas irgi nėra pigu. Lyg ir pigesnių/trumpesnių turistinių paketų yra.Dar iš neturistinių: Butanas– turėtų būt labai įdomu, kažkuriuo metu lyg skaitėsi laimingiausia valstybė žemėj, nėra sugadinta turistų dar. Pas juos vos 1999 metais nuimtas draudimas televizijai, bet nepaisant nepriklausomybės nuo technologijų skaitos, kad žmonės ten labai laimingi 🙂 Matomai ta vieta kur gali suprast kas yra tikroji laimė.Turkmėnija, tik ten patekt sunkiau kiek žinau nei į Šiaurės Korėją 😀 Ganėtinai uždara politika, visa sostinė balta su aukstais, turi net įstatymą pagal kurį negali turėti juodo arba tamsaus automobilio, visi automobiliai nuo 2018m privalomai perdažomi į baltą ar kitą šviesią spalvą. Nežinau ar tiesa, bet kiek girdėjau tik apie 1000 užsieniečių per metus ten įleidžiama.Ech, jei tik yra finansų – pasirinkimo pasauly kur nuvykti yra daug 🙂

  #1188069

  grazvydas
  Narys

  Na man tai kažkaip nesinorėtų keliaut į tą Šiaurės Korėją, nes kažkaip labai depresyviai man viskas skamba apie ją. Aišku tie kurie jau viską apkeliavo gal ir tas pats, ypač dar jeigu žmogus iš vakarų ir jam nėra pažįstamas tas komunistinis palikimas. Vat planuose artimiausiuose mano būtų aplankyt Izraelį, tai galima manau pavadint būtų šią šalį kaip neįprastą 😀 Kiek dėl saugumo tai girdėjau kad ten viena iš saugiausių šalių, nes beveik visi tarnavę yra armijoj ir žino kaip elgtis jeigu koks teroristas užpuls. Dar iš artimesnių kelionių, tai siūlau čia pasidairyti https://www.novaturas.lt/paieska/keliones-autobusu/trip/kalnuotoji_rumunija_-_paslaptingas_transilvanijos_pasaulis arba https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/bulgarija. Rumunija irgi girdėjau šalis pilna kontrastų. Į kokią vat transilvaniją tai būtų labai įdomu nuvažiuot. O Bulgarija taip pat įdomus atvejis, gamta nuostabi, pilna senovinių stačiatikių bažnyčių, žodžiu irgi galima būtų laikyt savotiška egzotika.

  #1188072

  ZXė
  Participant

  grazvydas, na Izraelis nėra neįprasta, gan populiaru Lietuvoje ten vykt 🙂 Į Palestiną gal kiek mažiau vyksta. Rumunija manau tikrai įdomu, nors labai didelių įspūdžių negirdėjau iš ten buvusių. Bulgarija daug kas nusivilia labai.

  #1188133

  Airidas1
  Narys

  Kalbant apie egotiškas šalis, ar kas yra turistavę Jungtiniuose Arabų Emiratuose? Neturiu omeny važiavę vergaut, bet taip tikrai šalį pamatyti. Galvoju pasigriebti kelionę https://www.sofatravel.lt/keliones-is-lenkijos ir pamatyti ar ten viskas tikrai iš aukso ir smėlio. Ar yra kasnors ką reiktų būtinai žinoti ten keliaujant? Taip pat atsiliepimų iš Kubos norėčiau išgirsti, galbūt jau nebėra visiška egzotika, bet šalis tikrai manau verta dėmėsio. Bet jei nepavyks suplanuoti tokios rimtesnės kelionės manau trauksiu į Slovėniją, lyg ir dar nelabai nuvalkiotas Europos kampelis.

  #1188134

  Airidas1
  Narys

  Tukmėnija 😀 reikės pasidomėt

  #1188135

  ZXė
  Participant

  Airidas1 :Kalbant apie egotiškas šalis, ar kas yra turistavę Jungtiniuose Arabų Emiratuose? Neturiu omeny važiavę vergaut, bet taip tikrai šalį pamatyti. Galvoju pasigriebti kelionę https://www.sofatravel.lt/keliones-is-lenkijos ir pamatyti ar ten viskas tikrai iš aukso ir smėlio. Ar yra kasnors ką reiktų būtinai žinoti ten keliaujant? Taip pat atsiliepimų iš Kubos norėčiau išgirsti, galbūt jau nebėra visiška egzotika, bet šalis tikrai manau verta dėmėsio. Bet jei nepavyks suplanuoti tokios rimtesnės kelionės manau trauksiu į Slovėniją, lyg ir dar nelabai nuvalkiotas Europos kampelis.

  Emiratuose ir Kuboj nebuvus (bet po to parašykit atsiliepimus, Kuba man įdomi, bet viena bijau ten vykt), Slovėniją skersai pervažiavus, Liurblianoj ir Bled buvus, visai nice 🙂 O šiaip tai dabar pati svarstau kokią netolimą šalį pasirinkti keliavimui vienai (saugumas priority), tai esat kažkokio tokioj buvę nebrangioj ir netolimoj kuri tam tiktų – laukiu minčių 🙂

  #1188136

  jone
  Keymaster

  o kas tavo supratimu yra „saugumas“?nes siaip visur kur netoli is esmes yra saugu…kad ir gruzija pvz? daug kas ten vaziuoja tai sia prasme „nuvalkiota“ bet tai nekeicia fakto, kad ten grazu, linksma ir ganetinai nebragu 🙂 ir saugu :)slovenija labai labai nice…. ir kalnai ir jura… gamtos prasme ziauriai super.

  #1188137

  ZXė
  Participant

  jone :o kas tavo supratimu yra „saugumas“?nes siaip visur kur netoli is esmes yra saugu…kad ir gruzija pvz? daug kas ten vaziuoja tai sia prasme „nuvalkiota“ bet tai nekeicia fakto, kad ten grazu, linksma ir ganetinai nebragu 🙂 ir saugu :)slovenija labai labai nice…. ir kalnai ir jura… gamtos prasme ziauriai super.

  Aš buvus Gruzijoj, kaip viena tai nelabai norėčiau grįžt 😀 Nes apskritai ten užsienietės dėmesį traukia. Nu bet tarkim labai noriu į Etiopiją ar Eritrėją – viena irgi prisibijau, kaip ir į Libaną. Arba vienai transsiberia traukiniu keliaut per visą Rusiją ir kažkaip nejauku nors atrodo 100 kart toj Rusijoj buvus.. O tarkim į Šveicariją, Norvegiją, Islandiją, Farerus laisvai viena važiuočiau be baimės, bet į kokį Malmö jau nebe 🙂

  #1188138

  Buckeliauskas
  Participant

  Londonas cia ir Turkmenija ir gruzila ir bet kokia artima ar tolima Azija

Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 17)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.