Dar...

FORUMO TAISYKLĖS

Visi forumai Šeškai ir mes 12 » Atsakyti
ltFERRET
Administratoriai
 Vilnius
26
2007-Mar-20, 15:56 GMT-09 valandas # 44
Šis portalas tai vieta, kurioje bendrauja civilizuoti, protingi ir mandagūs žmonės. Necenzūriniai išsireiškimai, keiksmažodžiai, kitų dalyvių įžeidinėjimas ir provokacija, grąsinimai ir įžūlus “paaugliškas” elgesys - čia draudžiami.

Gerbkite lietuvių kalbą ir nedarkykite žodžių. Naudoti naujadarus ir tam tikrus “internetinius” išsireiškimus galima, bet darykite tai protingai ir gražiai.

Griežtai draudžiama publikuoti skelbimus apie parduodamus arba dovanojamus šeškiukus, bei platinti informaciją apie tai kur galima juos įsigyti. Tokio pobūdžio skelbimai leidžiami tik su administracijos žinia. Ši taisyklė galioja ne tik visoms viešai matomoms forumo skiltims, bet ir asmeniam susirašinėjimui.

Mūsų forumas nėra nemokamų skelbimų lenta ir ne pokalbių apie nieką svetainė. Spam’as, flood’as, sąmoninga ir nesąmoninga reklama, tiek viešai tiek asmenėmis žinutėmis, be administracijos leidimo, draudžiama.

Prieš publikuodami pranešimą susimąstykite, ar jis tikrai bus įdomus ir naudingas kitiems forumo dalyviams.

Jeigu esate tam tikros nuomonės apie konkretų reiškinį ar faktą, tačiau neturite patikimos informacijos savo nuomonei pagrįsti, susilaikykite nuo pasisakymų ir susipažinkite su tinklapio medžiaga.

Patarimai, galintys pakenkti šeškams, įskaitant ir patarimus “iš nežinojimo”, bus šalinami moderatorių, o tokių patarimų skleidėjams taikomos atitinkamos sankcijos.

Forumas yra moderuojamas. Moderatoriai gali pašalinti bet kokį pranešimą savo nuožiūra, jeigu jiems atrodys, kad pranešimas netinkamas. Moderatorių veiksmai nekritikuojami. Jeigu jums atrodo, kad moderatoriai neteisūs – rašykite administratoriui administrator@ferret.lt. Skųstis administracijos veiksmais beviltiška, nes nėra kam.
Megė;]*
Nariai
 Kaunas
708
2010-Aug-27, 19:11 GMT-09 valandas # 97632
įžūlus “paaugliškas” elgesys - čia draudžiami.
O koks tas paaugliškas elgesys?
Tyliai po lapu
Nariai
 Marijampolė
198
2010-Aug-27, 19:26 GMT-09 valandas # 97634
Eeeeee,as paaugle, tai ka man dabar daryt, tapt suaugusia ?:O Ne ne,juokauju,suprantama savaime, kad neatsikirtinet : ka tu cia krc suda mali, ramykis,bomzas", a nia?
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-27, 19:57 GMT-09 valandas # 97636
Griežtai draudžiama publikuoti skelbimus apie parduodamus arba dovanojamus šeškiukus, bei platinti informaciją apie tai kur galima juos įsigyti. Tokio pobūdžio skelbimai leidžiami tik su administracijos žinia. Ši taisyklė galioja ne tik visoms viešai matomoms forumo skiltims, bet ir asmeniam susirašinėjimui.

viskas, demokratija baigesi. isiviespataus visiskas monopolis sesku pardavimo sistemoje (gal). tik ar pajegus bus sio klubo veisejai aprupinti visus klubo narius seskais, norincius isigyti si gyvuneli? kur tada deti savo seska, jei del vienu ar kitu aplinkybiu tenka jo atsisakyti? (nusispjaunu tris kart per peti, kad to niekam nenutiktu) eiti i turgu ar prie Maximos ir siulyt, dovanot arba pirkt?... pasiims bilenkas uz dyka, bet ar paciam bus ramu, kai galvosi, ar tavo seskas del ne kuriu priezasciu bus paleistas i "laisve" ar perparduodamas? ar bus ramu ir busi visu 100% garantuotas, kad susirgusi uz dyka gauta seska naujasis seimininkas gydys, mokes simtus litu? tam ir sis forumas, kad surast seskams patikimus seimininkus. daug randama priklydusiu sesku ir neatsiradus ju seimininkams jie dovanojami. ne naujiena, kad seskus jau pradejo i prieglaudas nesti. negalima ju gelbeti, skelbt informacija, ieskot nauju namu ir seimininku? lai po keliu savaiciu, pasibaigus karantino, ar kaip ten, laiko lai uzmigdo ir sumeta i bendra kruva su negyvom katem ir sunim. paskiau ta kruva perdirbs i muila, kurio galesim nusiprausti savo sazine.

jei jau taip is pagrindu siekiat tvarkos, tai istrinkit absoliuciai visus klubo narius ir pradekit nauja registracija tik tu nariu, kurie isigijo seska tik is patikimu ferret klubo veiseju. kaip supratau, turginiai seskai ir fretkos is daugintoju cia nepageidaujami- jiems cia ne vieta.

gal ir kvepia anarchija, bet as visas piktas
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-27, 20:04 GMT-09 valandas # 97637
Ramzis, as pilnai sutinku su tavimi. nesamones cia kazkokios... save tik reklamuoja, mazdaug visi kiti sudas, o maniskiai tai kieti, auksiniai.
Skųstis administracijos veiksmais beviltiška, nes nėra kam.- nesutinku, skustis visada yra kam. pvz kokiai interneto portalu apsaugos prievaizdam ar dar kam.
Griežtai draudžiama publikuoti skelbimus apie parduodamus arba dovanojamus šeškiukus, bei platinti informaciją apie tai kur galima juos įsigyti. Tokio pobūdžio skelbimai leidžiami tik su administracijos žinia. Ši taisyklė galioja ne tik visoms viešai matomoms forumo skiltims, bet ir asmeniam susirašinėjimui.- pazeidzia mano kaip Lituvos piliecio teisias. koks kieno reikalas su kuo ka ir apie ka sneku asmeniskai, o ne viesai. beto ko tada nebaudziate tu kurie skelbia apie sesku dovanojimus ar pardavimus? patys savo sukurtu taisykliu nesilaikot.
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-27, 20:17 GMT-09 valandas # 97638
miske visi zverys yra lygus, bet kai katrie zverys yra lygesni uz kitus
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-27, 20:24 GMT-09 valandas # 97639
nesurantu ko jus cia prikibot prie senu taisykliu?
jos issoko i virsu tik todel, kad as nutryniau sena nesamoninga susirasinejima po jomis

ramzi, net nekomentuosiu, nes tu pats viska gerai zinai kas ir kaip
saaaule_, skustis butu galima, jeigu buti vykdoma kokia nors kriminaline veikla arba pazeidziamos autorines teises, bet tikrai ne del to, kad administracija ka nors istrins ar uzblokuos

del asmeninio susirasinejimo TINKLAPIO ribose ir Lietuvos piliecio teisiu, deja tu neteisi. kodel neaiskinsiu, bet pacituosiu kito tinklapio viena taisyke, kuri man visada patiko ir galvoju, kad savaja reikes kaip nors panasiai perasyti

citata:
Draudžiama diskredituoti svetainę www.augintinis.lt . Nariui, kuris asmeninėmis žinutėmis, el.pašto laiškais ar kitais būdais, platina pareiškimus kitiems dalyviams, kuriais griauna pasitikėjimą augintinis.lt ir jo administracija, autoritetą, mažina garbę, kompromituoja ir šmeižia, skleidžia gandus, kviečia dalyvius palikti šią svetainę ir platina nuorodas į kitas panašios paskirties svetaines ar forumus, gali būti taikomos įvairios nuobaudos (pvz. draudžiama siųsti asmenines žinutes arba visiškai uždrausta naudotis svetaine).

o kokiu taisykliu mes laikomes patys, o kokiu ne tai cia jau mums spresti taip yra daromos isiimtys pavieniu sesku pardavimui ir dovanojimui, ir tai yra daroma del sesku visu pirma, o ne del zmoniu.
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-27, 20:24 GMT-09 valandas # 97640
Ramzis :
miske visi zverys yra lygus, bet kai katrie zverys yra lygesni uz kitus


tikrai taip. ir ka?
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-27, 20:25 GMT-09 valandas # 97641
Megė;]* :
įžūlus “paaugliškas” elgesys - čia draudžiami.
O koks tas paaugliškas elgesys?


zodis "paaugliskas" SPECIALIAI yra kabutese ;)
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-27, 20:33 GMT-09 valandas # 97642
o siaip razmi, sveikinu, pagaliau perskaicius taisykles, kurios jau virs 3ju metu nesikeicia
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-27, 20:37 GMT-09 valandas # 97643
o tai ne laikas senas sesko klubo taisykles pakoreguoti, kad neatrodytu taip (atsiprasau uz issireiskima) diktatoriskai? kaip kad skustis administracijos veiksmais beviltiska, nes nera kam... suprask, kad tavo teises- tavo teisiu nebuvimas. gal ir kazkada kazkam, kai sukurinejo tas taisykles, jos atrode tinkamos ir teisingos, bet saltu protu ir be pasaliniu emociju jas perskaicius, tai atrodo kaip paaulisko izulaus elgesio demonstravimas
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-27, 20:44 GMT-09 valandas # 97644
taigi "skustis nera kam" yra tiesiog tiesa pasakyta su jumoru
bet taip yra... nelabai bus kam pasiskusti jeigu bus nutarta, kad skelbimas netinkamas arba vartotojas turi buti pasalintas.
ir taip yra visuose forumuose
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-27, 20:48 GMT-09 valandas # 97645
siaip as jas perskaiciau dar neprisiregistraves i narius, maniau reik paziuret kokia atsakomybe turesiu nesti siap, kai dirbau su alumi, tai su klientais teko duoti jiems pasirasyti daug ivairiu sutarciu ir mane erzindavo baisiai, kai anie jas nuodugniai, kiekviena punkta analizuodami skaitydavo. tada as jiem pasakydavau, kad neskaitytu, o pasirasytu, nes sios sutartus yra imones naudai, o ne kliento, suprask, nieko gero cia tau nera. tada klientas su sypsena atsiversdavo paskutini puslapi ir dedavo antspaudus su parasais
o taisykles vienokias ar kitokias laiks nuo laiko verta pasikartot. pradedant katekizmu, vairavimo ir baigiant baudziamojo kodekso paragrafais
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-27, 20:59 GMT-09 valandas # 97646
jone, taigi "skustis nera kam" yra tiesiog tiesa pasakyta su jumoru

gerai, kai as jumora suprantu, bet dauguma zmoniu jo nesupranta, o ypac, kai jis naudojamas sutartyse ar taisyklese
Megė;]*
Nariai
 Kaunas
708
2010-Aug-28, 12:55 GMT-09 valandas # 97682
Bet rimtai..Tai kur tada tą šeškiuką dėt,jeigu negali jo pasilikti sau..Į gatvę mest.Taip leidžia suprast...
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 13:21 GMT-09 valandas # 97685
ko jus cia dejuojat? jusu balsai kaip y siena, juk niekam neina pasiskusti. kitaip nieko nebus. kuo daugiau dejuosim, tuo labiau jie savo laikysis.
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-28, 13:35 GMT-09 valandas # 97687
Megė;]* :
Bet rimtai..Tai kur tada tą šeškiuką dėt,jeigu negali jo pasilikti sau..Į gatvę mest.Taip leidžia suprast...


o skaityti mokam? tai pameginkim sakini iki galo perskaityti tada suprasim, kad laikantis taisykliu reiketu paprasyti administracijos leidimo.
o siaip manau visi pastebejo, kad pavieniai seskiuku pardavimai ar dovanojimai cia leidziami. taisykle skirta daugintojams.
macsania
Nariai
 netoli Robino Hudo gimtynes
4120
2010-Aug-28, 14:20 GMT-09 valandas # 97688
saaaule_ :
ko jus cia dejuojat? jusu balsai kaip y siena, juk niekam neina pasiskusti. kitaip nieko nebus. kuo daugiau dejuosim, tuo labiau jie savo laikysis.

tai PAPRASTA IR ELEMENTARU
atejot i sveciu i PRIVATU foruma, todel elkites kaip praso seimininkai ir gerbkite ju darba ir taisykles...
nepatinka - arba patys isenat geroju - arba busit isprasyti bano pagalba...
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 14:46 GMT-09 valandas # 97690
macsania, ne as cia pradejau. pasiziurek, kad ne vien naujokam cia nepatinka. Ramzis protingai viska susake.
Ramzis
Nariai
 Garliava, Kaunas
6381
2010-Aug-28, 14:49 GMT-09 valandas # 97691
saaaule_ :
macsania, ne as cia pradejau. pasiziurek, kad ne vien naujokam cia nepatinka. Ramzis protingai viska susake.

keista girdet apie save komentara, kad kazka protingo susakiau
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 14:51 GMT-09 valandas # 97692
tai, kad jau uzkniso. ka bepasakysi- pyst tau su slapiu skuduru per veida... tai nafig tada cia buti? numirs tas forumas, nes nieko negalima daryti, kas bisky uzsipuola, neatsako y klausimus, pagalba. tai kam tox forumas reikalingas?
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 14:54 GMT-09 valandas # 97693
macsania, tokie kaip tu ir atbaido nora pirkti seska ir jy auginti namuose. lb jau idiali vaizduojiesi. bjauru net ziureti.
jone
Administratoriai
 Vilnius
10951
2010-Aug-28, 16:10 GMT-09 valandas # 97699
saaaule_ :
tai, kad jau uzkniso. ka bepasakysi- pyst tau su slapiu skuduru per veida... tai nafig tada cia buti? numirs tas forumas, nes nieko negalima daryti, kas bisky uzsipuola, neatsako y klausimus, pagalba. tai kam tox forumas reikalingas?


o kada cia ir kas?
is tiesu yra taip - nepatinka, juk niekas nevercia ;)

o mirtim cia grasino daug ir seniai ir kazkaip vis dar gyvi

o jeigu rimtai, saaaule_, gal galetum KONKRECIAI ivardinti KAS nepatinka. nes asmeniskai as tikrai nesupratau.
Mazgelis
Nariai
 Vilnius
3374
2010-Aug-28, 16:23 GMT-09 valandas # 97701
saaaule_ :
macsania, tokie kaip tu ir atbaido nora pirkti seska ir jy auginti namuose. lb jau idiali vaizduojiesi. bjauru net ziureti.

ten ne 'ji' ..cia pirma..o antra, manau tavo pareiskimai arteja prie 'paauglisko' elgesio
ShiaipShe
Moderatoriai
 Ferrets leave tiny paw prints on your Heart
3304
2010-Aug-28, 16:33 GMT-09 valandas # 97702
saaaule_ :
tai, kad jau uzkniso. ka bepasakysi- pyst tau su slapiu skuduru per veida... tai nafig tada cia buti? numirs tas forumas, nes nieko negalima daryti, kas bisky uzsipuola, neatsako y klausimus, pagalba. tai kam tox forumas reikalingas?


don't panic..be organic;) o negalima butu reaguoti ramiau?kartais ,kas parasyta, mes perskaitome su sava intonacija...o zmogus gal rase visai su kita mintim? man tai labiau panasu i prieslaikini nusistatyma...nejaugi negalima diskutuoti be perdeto erzelio?
Megė;]*
Nariai
 Kaunas
708
2010-Aug-28, 17:12 GMT-09 valandas # 97708
saaaule_ :
tai, kad jau uzkniso. ka bepasakysi- pyst tau su slapiu skuduru per veida... tai nafig tada cia buti? numirs tas forumas, nes nieko negalima daryti, kas bisky uzsipuola, neatsako y klausimus, pagalba. tai kam tox forumas reikalingas?


Pavarei ;DD Bet nu jo.Panašiai ir būna..
mexika
Nariai
 klaipeda
5237
2010-Aug-28, 18:31 GMT-09 valandas # 97729
saaaule_ :
tai, kad jau uzkniso. ka bepasakysi- pyst tau su slapiu skuduru per veida... tai nafig tada cia buti? numirs tas forumas, nes nieko negalima daryti, kas bisky uzsipuola, neatsako y klausimus, pagalba. tai kam tox forumas reikalingas?


man toks forumas reikalingas!! net labai!!
jurga&rokas
Nariai
 Vilnius-Kaunas
1329
2010-Aug-28, 18:33 GMT-09 valandas # 97730
as tai matau cia keleta besiskundzianciu, nepatenkintu zmoniu, taciau asmeniskai as nesuprantu kuom skundziamasi... ar del taisykliu (juk galima duot patarimu, kaip jas tobulint, o ne vien kritikuot), ar del uzpuolimu (juk kiekvienas sako savo nuomone, administracija juk neaiskina kiekvienam, ka sakyt, o ko ne), ar del to kad kazkas neatraso....? gal paprasciausiai kazkam demesio truksta?
tai jeigu skundziates, tai tiesiai sviesiai ir sakykit, kas nepatinka, o ne abstrakciai kazka sapaliokit... nes neaisku isvis ko siekiama tuo postringavimu ir burbejimu...
jurga&rokas
Nariai
 Vilnius-Kaunas
1329
2010-Aug-28, 18:36 GMT-09 valandas # 97731
isvis, kas skundziasi nueikit i kitus forumus, tai pamatysit, ka reiskia slapias skuduras. labai jau daug cia jautruoliu... baisu zodi pasakyt, ba tuoj busi apkaltintas forumieciu puolimu
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 18:54 GMT-09 valandas # 97734
pvz as: pasakiau, kad pardaviau savo seska. kokia reakcija? as baisuokle, kam isvis jy pirkau ir t.t.
kriiste pasake, kad jos seskas isbego pro buto duris ir iskrito laiptinej is 5 auksto y pirma. kokia reakcija? uzuojauta, vargsiuke ir t.t.

o man asmeniskai nepatinka, kad sios taisykles taikomos ne visiems asmenims. paskaitykit ka Ramzis raso. jis lb protingai viska isdesto. jis surase mano mintis. neturiu ka bepridurti. o taisyklese jumoras manau tikrai nereikalingas.


kituose forumuose ir as dalyvauju. viename tokiame 98 proc.sudetis- vyrai, o tik 2 proc- moterys. as ten maziausiai ka ismanau, bet kai man reikia, as ju paklausiu, kad ir nusisneku, ne y ta tema papuolu, bet manes NIEKAS neuzsipuola ir su SLAPIU SKUDURU PER VEIDA NEDUODA. dar pasiulo susitikti, kad viska paaiskintu placiau.


15metu kai kuriem, nu ir kas? ko cia juos zeminti? kai kurie 30 metu asmenys masto vaikiskiau nei paaugliai. O man grynai dzin ar jus skaitote tai paauglisku elgesiu ar ne. as savo nuomone sakiau ir sakysiu. kaip kitiem manoji neytinka, tai man ir kitu irgi.


jurga&rokas, reikia zodzius rinkti ka ir kaip sakai, todel nebus sakoma, kad va, uzsipuolei ir pan.
ShiaipShe, as nzn kas su kokia intonacija raso, bet as skaitau tai kas parasyta ir be intonacijos.
Mazgelis, mascania man atrodo moteriskas vardas, todel ir kreipiuosi ji, o ne vyriska ar nekatraja gimine.


o kodel nemirsta forumas? del to, kad ateina naujoku, jie pradeda klausineti, bet jum seniukam tingisi atsakyti, bet geriau apsaukti. todel jis ir gyvuoja.
mexika
Nariai
 klaipeda
5237
2010-Aug-28, 19:02 GMT-09 valandas # 97735
saaaule_ :
pvz as: pasakiau, kad pardaviau savo seska. kokia reakcija? as baisuokle, kam isvis jy pirkau ir t.t.
kriiste pasake, kad jos seskas isbego pro buto duris ir iskrito laiptinej is 5 auksto y pirma. kokia reakcija? uzuojauta, vargsiuke ir t.t.

o man asmeniskai nepatinka, kad sios taisykles taikomos ne visiems asmenims. paskaitykit ka Ramzis raso. jis lb protingai viska isdesto. jis surase mano mintis. neturiu ka bepridurti. o taisyklese jumoras manau tikrai nereikalingas.


kituose forumuose ir as dalyvauju. viename tokiame 98 proc.sudetis- vyrai, o tik 2 proc- moterys. as ten maziausiai ka ismanau, bet kai man reikia, as ju paklausiu, kad ir nusisneku, ne y ta tema papuolu, bet manes NIEKAS neuzsipuola ir su SLAPIU SKUDURU PER VEIDA NEDUODA. dar pasiulo susitikti, kad viska paaiskintu placiau.


15metu kai kuriem, nu ir kas? ko cia juos zeminti? kai kurie 30 metu asmenys masto vaikiskiau nei paaugliai. O man grynai dzin ar jus skaitote tai paauglisku elgesiu ar ne. as savo nuomone sakiau ir sakysiu. kaip kitiem manoji neytinka, tai man ir kitu irgi.


jurga&rokas, reikia zodzius rinkti ka ir kaip sakai, todel nebus sakoma, kad va, uzsipuolei ir pan.
ShiaipShe, as nzn kas su kokia intonacija raso, bet as skaitau tai kas parasyta ir be intonacijos.
Mazgelis, mascania man atrodo moteriskas vardas, todel ir kreipiuosi ji, o ne vyriska ar nekatraja gimine.


o kodel nemirsta forumas? del to, kad ateina naujoku, jie pradeda klausineti, bet jum seniukam tingisi atsakyti, bet geriau apsaukti. todel jis ir gyvuoja.


kriste, tavo ziniai gavo moralo nemazai,tik tu to nezinai! tavo sesko pardavimas man iki siol nesuprantamas,kad ir kaip tu jy komentuosi.

taisykles taikomos tiems,kas prasosi ju taikymo

kazin ar labai daug itakoja naujokai forumo ,,nenumirima,, jis reikalingas musm,naujokams kaip matau jis tik kliuna labiau gerai kad nors is tu naujoku dauguma patampa irgi seniokais
mexika
Nariai
 klaipeda
5237
2010-Aug-28, 19:03 GMT-09 valandas # 97736
niekas tu 15meciu nezemina,jie patys mato visame kame puolima.. eh ta paauglyste
saaaule_
Nariai
 Kaunas- Jurbarkas
707
2010-Aug-28, 19:10 GMT-09 valandas # 97737
Jone, gali trinti vel susirasinejimus o gal tema uzrakink?
ShiaipShe
Moderatoriai
 Ferrets leave tiny paw prints on your Heart
3304
2010-Aug-28, 19:16 GMT-09 valandas # 97738
saaaule_ :
Jone, gali trinti vel susirasinejimus o gal tema uzrakink?


o butina?
jurga&rokas
Nariai
 Vilnius-Kaunas
1329
2010-Aug-28, 19:21 GMT-09 valandas # 97739
kituose forumuose ir as dalyvauju. viename tokiame 98 proc.sudetis- vyrai, o tik 2 proc- moterys. as ten maziausiai ka ismanau, bet kai man reikia, as ju paklausiu, kad ir nusisneku, ne y ta tema papuolu, bet manes NIEKAS neuzsipuola ir su SLAPIU SKUDURU PER VEIDA NEDUODA. dar pasiulo susitikti, kad viska paaiskintu placiau.


moterys sitam forume vyrauja, kurios, kaip zinia, yra arsesnes uz vyrus o tie vyrai aman forume vienas kito needa? o jei susitikt siulo ir paaiskint placiau, tai cia dviprasmiskai galima suprast juk saugoja tuos savo 2%

o del to skirstymo i naujokus ir senbuvius, tai man isvis jis nepriimtinas...juk visi cia seskininkai


saaaule_, tuos zodzius renka kiekvienas pagal save. kaip atrodytu tas forumas, kuriame kiekvienas bijotu issakyt savo nuomone..?gal tiesiog nereikia taip jautriai reaguot i pastabas (kurias gal galima laikyt uzsipuolimu...)ir panasius dalykus, juk cia tik forumas. gi neidomu butu, jei visi vienas kitam tik komplimentus zertu
Visi forumai Šeškai ir mes
12 »
 
Prieš metus (26.06.2018): Nėra
Narių tinklapyje:
+ svečių: 87

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt