Dar...

Šeško Klubo Forumas

Paplepėkim
Forumo skiltis skirta pokalbiams nesusijusiems su šeškų auginimu bei pokalbiams apie susitikimus (meet'us). Temos, į kurias nebus rašoma ilgiau nei 30 dienų bus užrakintos arba ištrintos
Temos: 1142
Pranešimai: 82163
Seskiukai 2019.03.13, 14:40 ZXė
Šeškai ir mes
Įvairūs pokalbiai apie šeškus, jų įsigijimą, auklėjimą, priežiūrą, sveikatos problemas ir visą kitą
Temos: 2571
Pranešimai: 103389
Šeškų ligos II 2019.05.06, 22:45 NeringaZ
Prieš metus (17.10.2018) Nėra
Dura lex, sed lex *
* Žiaurus įstatymas, bet vis dėl to įstatymas

§1. Šis portalas tai vieta, kurioje bendrauja civilizuoti, protingi ir mandagūs žmonės. Necenzūriniai išsireiškimai, keiksmažodžiai, kitų dalyvių įžeidinėjimas ir provokacija, grąsinimai ir įžūlus “paaugliškas” elgesys - čia draudžiami.

§2. Gerbkite lietuvių kalbą ir nedarkykite žodžių. Naudoti naujadarus ir tam tikrus “internetinius” išsireiškimus galima, bet darykite tai protingai ir gražiai.

§3. Griežtai draudžiama publikuoti skelbimus apie parduodamus arba dovanojamus šeškiukus, bei platinti informaciją apie tai kur galima juos įsigyti. Tokio pobūdžio skelbimai leidžiami tik su administracijos žinia. Ši taisyklė galioja ne tik visoms viešai matomoms forumo skiltims, bet ir asmeniam susirašinėjimui.

§4. Mūsų forumas nėra nemokamų skelbimų lenta ir ne pokalbių apie nieką svetainė. Spam’as, flood’as, sąmoninga ir nesąmoninga reklama, tiek viešai tiek asmenėmis žinutėmis, be administracijos leidimo, draudžiama.

§5. Prieš publikuodami pranešimą susimąstykite, ar jis tikrai bus įdomus ir naudingas kitiems forumo dalyviams.

§6. Jeigu esate tam tikros nuomonės apie konkretų reiškinį ar faktą, tačiau neturite patikimos informacijos savo nuomonei pagrįsti, susilaikykite nuo pasisakymų ir susipažinkite su tinklapio medžiaga.

§7. Patarimai, galintys pakenkti šeškams, įskaitant ir patarimus “iš nežinojimo”, bus šalinami moderatorių, o tokių patarimų skleidėjams taikomos atitinkamos sankcijos.

§8. Forumas yra moderuojamas. Moderatoriai gali pašalinti bet kokį pranešimą savo nuožiūra, jeigu jiems atrodys, kad pranešimas netinkamas. Moderatorių veiksmai nekritikuojami. Jeigu jums atrodo, kad moderatoriai neteisūs – rašykite administoriui (administrator@ferret.lt). Skųstis administracijos veiksmais beviltiška, nes nėra kam.

Narių tinklapyje:
+ svečių: 1

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt