Dar...

Informacijos naudojimo sąlygos

Pradžia International Ferret Expert Informacijos naudojimo sąlygos

Šio tinklapio turinys ir visos autorinės teisės priklauso inFerretGroup. Jums suteikiama teisė lankytis šiame tinklapyje ir daryti tinklapio turinio kopijas kaip raštišką įrodymą, kad jame lankėtės. Visi kiti tinklapio arba jo turinio panaudojimai, susiję su redagavimu, publikavimu, informacijos perdavimu, tinklapio turinio naudojimu kituose tinklapiuose, be išankstinio raštiško inFerretGroup sutikimo, draudžiami.

© Copyright 2007-2010 inFerretGroup. Visos teisės saugomos.

Tinklapio, jo dizaino, medžiagos parinkimo ir išdėstymo autorinės teisės priklauso inFerretGroup.

Tinklapio turinio panaudojimas galimas tik gavus raštišką inFerretGroup sutikimą.

Naudodamiesi šiame tinklapyje pateikta informacija jūs sutinkate su visomis šiomis taisyklėmis dėl tinklapio turinio panaudojimo. Mes pasiliekame sau teisę, savo nuožiūra bet kuriuo metu, pakeisti, papildyti ar tiesiog panaikinti draudimus dėl informacijos, esančios tinklapyje, panaudojimo.

Autorius: Publikacijos data: 2007-Mar-04, 16:01

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 55

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt