Dar...

*Faustas 2006 05 12 - 2007 02 26*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Faustas 2006 05 12 - 2007 02 26*


Oi Faustai Faustai…


Pavergdavai kievieną širdį… Bet kas užsukęs į svečius tiesiog negalėdavo atitraukti akių nuo tos baltosios meškutės, iš lėto apuostinėjančios kiekvieną kampą…Pamenu tą akimirką kai atvykote į Lietuvą visi trys. Tu ir dar du tavo sabaliukai broliukai. Tu buvai albinosas ir daug kas kratėsi tavo raudonų akių, bet kiek daug jie nesuprato... Jie nematė, kad esi kitoks... O tam tereikėjo kelių minučių.... Kelios minutės ir skirtumas tarp tavęs ir brolių buvo akivaizdus... Broliai išdykėliai bėgiojo po visą butą tik ir ieškodami kur ir kaip čia iškrėtus kokią šeškišką išdaigą, o tu ne... Tau labiau rūpėjo bendrauti su žmogum. Šeškiški žaidimai tave mažai domino ir todėl veisėjams iš visų jūsų trijų, sunkiausia buvo skirtis su tavimi. Tu vertinai žmogaus dėmesį ir žmonės tai pamatę negalėdavo tavęs paleisti iš rankų.Nepykau dėl nukramtytų megztinių rankovių (vieną tokį iki šiol išsaugojau)... Nepykau, bet labai liūdėjau... Liūdėjau dėl tavo silpnybės... Ir štai atėjo ta diena, kuomet nenusaugojau tavęs... Nereikėjo tavęs apgyvendinti su tuo storu, sunešiotu, žaliu megztiniu... Nereikėjo... Turėjau suprasti, kad ir jis tau pasirodys labai skanus...Buvo labai sunku, kai 5-tą valandą ryto užgesai ant mano rankų... Neapsakomai sunku... Dabar kai viską prisimenu, pagalvoju, kad gal iš tiesų buvo tavo laikas, nes kitaip negaliu suprasti kodėl gyvenai su tuo megztiniu keletą mėnesių, o prisivalgei jo būtent sekmadienį... Tik semkadienį vakare supratau, kad tau reikalinga veterinaro pagalba ir jau nesugebėjau jos rasti... Mes kartu likome laukti ryto... Vidurnaktį dar tvirtai tikėjau, kad tu jo sulauksi... Bet deja...Norėčiau ištrinti tą siaubingą naktį, norėčiau apie ją nerašyti, o tiesiog prisiminti koks buvai nuostabus... Bet negaliu... Ta naktis atnešė siaubingai daug skausmo ir giliai įstrigo mano atmintyje.... Negaliu apie ją nekalbėti... Bet tai nereiškia, kad pamiršau džiugias dienas, kurias praleidome kartu... Ne, nepamiršau ir šis nesklandus tekstas, tebus to įrodymas...Džiugu, kad spėjome įamžinti tavo portretą, kuris vėliau papuošė ferret.lt tinklapį... Vis pažiūriu ir mirkteliu tau akį ;) Ačiū, kad buvai.


Mirties priežastis: žarnyno užsikimšimas dėl svetimkūnio

Autorius: JonėPublikacijos data: 2008-Jan-13, 13:18

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 32

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt