Dar...

*Fritkis 2003 - 2007 02 09*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Fritkis 2003 - 2007 02 09*2007.02.09 tu užgesai. Išėjai, po ilgų gydymo klajonių, po neaiškių diagnozių,šitaip netikėtai prasidėjusios ligos, kuri tik progresavo, o vetai tik spėliojo. Laikas bėgo negailestingai, mes padarėme viską, mes nenuleidome rankų, o tu kovojai kaip didvyris, bet neaiški liga mums visiems buvo nenugalima. Diagnozė - stuburo vėžys.Tačiau mes pragyvenome tris nuostabius metus kartu. Tiesa, pirmoji diena buvo gana įspūdinga - du kartus perkandai man pirštą. Bet niekis, jau seniai tai tau atleidau. Apie mėnesį kakojai į visus kampus, įvarydamas mums didelę neviltį. Buvai aišktingas ir užsispyręs. O po mėnesio įvyko stebuklas - mes susikalbėjome ir nuo tada mūsų bendravimas yrėsi tik į gerąją pusę. Atėjo abipusė meilė ir prisirišimas.Fritkis - ypatingas šeškas. Jis išgydė mano vyrą, kai šis labai sirgo. Visą parą nuo jo nesitraukė,gulėjo šalia prisiglaudęs, tik greitai nulėkdavo į tualetą, palakdavo vandenuko ir krimsteldavo maisto - štai tada jis pelnė didžiulę mūsų pagarbą.Tu visada manęs laukdavai grįžtančios iš darbo ir nuo vidurnakčio gulėdavai prie durų. Aš daug dienų lipdama laiptais ir rakindama duris žinojau, kad už jų esi tu - Fritki. Privalėdavau kas kartą paimti tave į rankas ir duoti bučkį, o nusirengusi, atsisėsti ant lovos ir glostyti, myluoti. Jei neatlikdavau šio ritualo, tu man neduodavai ramybės tol, kol negaudavai savosios dėmesio porcijos. Sunkiausia buvo lipti tais laiptais, kai tavęs jau nebebuvo ir kai žinojau, jog atvėrus duris, tavęs už jų nebus. Net nebesinorėdavo grįžti namo.Pamenu kai ranka sustingdavo ore, kad nors prisiminimuose galėčiau sugrįžti ir pasimėgauti tomis akimirkomis.Vasario 9 d. sprendėsi tavo likimas. Operacija turėjo nulemti - gyvensi ar išeisi. Niekada nepamiršiu kai prieš operaciją pasilenkiau tave pabučiuoti, o tu mane šiurkščiu lieužuviu laižei, laižei - bučiavai, o per tavo snukutį riedėjo didelės ašaros - tarsi nebylus –„viso“. Atsisveikinai su manimi, nes žinojai, kad nebesusimatysime.Taip ir nutiko.

Diagnozė - stuburo vėžys

Autorius: Lina ŠlikienėPublikacijos data: 2008-Jan-30, 11:07

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 20

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt