Dar...

*Simsiuke 2004.10-2008.09.23*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Simsiuke 2004.10-2008.09.23*

Mes savo seskytei Simsiukei buvome treti seimininkai, o mums ji buvo pirmas seskas namuose. Todel pirmas savaites elgemes nedrasiai ir neskubinome jos prisipratinti. Bet kadangi buvo labai smalsi, ji greitai apsiprato musu namuose ir tapo musu "namu seimininke". Jei tik pasisekdavo ismukti i vonios kambari arba uztikti ne vietoje padetus smulkius daiktus (pvz. kojines, slepetes) tuoj sutvarkydavo t.y. nunesdavo i savo sleptuve uz televizoriaus arba uz saldytuvo. Net kaimynai, ateje pas mus i svecius, nerasdavo savo slepeciu. Kai pasigesdavome siu daiktu, zinodavome kur juos rasti - jos sleptuveje. Ji buvo tokia smulkute, kad net kartais matydavai tik begancia kojine, o gerai isiziurejus tai buvo musu "seimininke" su kojine dantyse. Mes dziaugiames, kad turejome galimybe susipazinti su tokiu mielu, draugisku ir linksmu gyvuneliu, kaip musu Simsiuke. Ji visada liks musu sirdyse.

Mylekime savo gyvunus!


Mirties priezastis: limfoma.

Autorius: RamintaPublikacijos data: 2008-Oct-02, 09:58

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 38

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt