Dar...

*Muziukas 2008 03 24 - 2008 10 18*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Muziukas 2008 03 24 - 2008 10 18*


Su Muziuku taip ir nepejau atsisveikinti.


Dar vakar mes zaidem ir dziaugemes vienas kitu, o vakare tu isejai ir nebegrizai. Laukiau taves visa nakti ir tikejausi, bet taip tu ir negryzai.. Palikai mane su skausmu sirdyje.. Turiu vilti, kad tu dar gyvas ir gal grysi... Ar bent jau isgyvensi siam ziauriam pasauly.. Kaiminysteje gyvena laukiniai seskiukai gal jie tave priims... Sunku kai suvokiu, kad nebebus tavo keliamo truksmo, kad nebezaisim... Tai tiesiog nepakeliamas skausmas.. Tu man buvai visas mano gyvenimas.Esu begalo dekinga, kad buvai su manimi.. Gaila, kad teko taip taves netekti, per savo neapsiziurejima.. Padariau klaida, kurios deja jau negaliu istaisyti.. Visi taves gedim beprotiskai, nes tu buvai musu visu dziaugsmas...Gimei 2008 kovo 24d. pabegai 2008 spalio 18d. tikiuosi tu gyvas ir sveikas...


.


.


.

.

.

.

Autorius: RenataPublikacijos data: 2008-Oct-22, 02:45

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 94

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt