Dar...

*Čiki Tūzas 2005.06-2009.04.23*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Čiki Tūzas 2005.06-2009.04.23*


tai pirmas MANO augintinis, turėjom ir katiną ir sunį, bet Čikis buvo mano..kaip sunkiai mes išsikovojom vietą namuose, nes tėtis buvo prieš šeška, bet ilgainiui tapo draugais ir iš parduotuvės grįždavo vis su kukurūzų maišu, kuris buvo skirti Čikučiui..


atrodė, kad viskas jau gerai, visi džiaugėsi jo buvimu, o aš net negalėjau įsivaizduoti dienos be jo..be jo rytinio žvilgsnio, kuris mane išlydėdavo į paskaitas ir be džiaugsmo kupinų šuolių ir butuku kai grįždavau namo..bet štai pradėjo plikti Čikio uodega iš pradžių nekreipiau dėmesio maniau šeriasi, bet kai pradėjo plikti visas kūnelis skubiai važiavome pas vetą..ir buvo prieita išvados, kad greičiausiai čia antinksčių problema..nusprendėme operuoti..


pirmom dienom po operacijos viskas klojosi labai gerai, bet...bet Čikis nustojo valgyt..vetas sakė, kad sutriko medžiagų apykaita..10 dienų kovojom už jo gyvybę, buvo gyvas vien vaistais..atsimenu kaip džiaugiausi, kai važiuojant iš veto namo jis pradėjo kramsnoti bandelę jau sakiau dabar tai gyvensi..tačiau vėliau tik dar labiau silpo, nustojo ir gert, nebepajudėjo..atsimenu, kai paskutinę dieną gulėjo ir žiūrejo į mane tokiom gailiom akim, tiesiog atsisveikino, o man iš skausmo plyšo širdis, nes jaučiau, kad daugiau niekuo negaliu padėti..pati nusprendžiau jį užmigdyti, tai buvo beprotiškai sunku..bet daugiau kankint jo negalėjau..padariau viska ką galėjau, bet reikėjo ir Čikio pastangų, kad išgyventų, o jis tik silpo ir silpo..Jis buvo mažas stebuklas mano gyvenime be kurio labai sunku..

Autorius: AgnėPublikacijos data: 2009-May-05, 05:04

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 27

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt