Dar...

ACANA Prairie Feast

Pradžia Pagrindai apie šeškus Pašarų apžvalga ACANA Prairie Feast

 ACANA Prairie Feast ėdalas katėms

Katės ir šeškai, iš prigimties yra mėsėdžiai, jiems labiausiai tinka pašarai, kuriuose gausu įvairių gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų – o ne tie, kuriuose daug angliavandenių ir grūdų, esančių daugelio komercinių pašarų sudėtyje.

ACANA Prairie Feast pašaro sudėtyje gausu įvairių aukštos kokybės gyvulinės kilmės ingredientų iš laisvai laikomų vištų mėsos ir šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, grūdais maitintų ančių, iš šiaurinių sykų ir sterkų mėsos iš gilių šiaurinių ežerų –vietinių (Kanados) ingredientų, kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais.

Pašare gausu baltymų, visiškai nėra grūdų ir mažai angliavandenių, kad katės natūralūs poreikiai būtų patenkinti.Vietoje grūdų Prairie Feast pašaro sudėtyje įvairios vietinės daržovės, vaisiai ir augalai bei spanguolės iš Britų Kolumbijos, kurios padeda sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės absorbuoja toksinus iš žarnyno ir pagerina medžiagų apykaitą, rinktiniai augalai – aviečių lapai, medetkų žiedai - puoselėja ir veikia tonizuojančiai virškinimo traktą. Šiaurinis sykas - lašišinių šeimos žuvis, iš vietinių šaltų šiaurinių ežerų, aprūpina puikios kokybės taurinu ir riebiosiomis rūgštimis (EPA, DHA), kurios stiprina imunitetą, oda ir kailis bus puikios būklės.

Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami šeimos valdomoje gamykloje, kuri yra saulėtoje Kanados provincijoje Alberta.

Sudėtis

Paukštienos miltai, saldžios bulvės, šviežia laisvai augintų vištų mėsa, žirniai, šviežias šiaurinis sykas be kaulų, paukštienos riebalai (kaip konservantai naudoti tokoferolių mišinys ir rozmarinas), švieži kiaušiniai, liucernos lapai, šviežias sterkas be kaulų, lašišų aliejus, moliūgas, obuoliai, morkos, ropės lapai, jūros daržovės (rudadumbliai, pūslėtasis guveinis, palmaria palmata), kadagio uogos, spanguolės, ameliankio uogos, juodieji serbentai, šventagaršvės šaknys, trūkažolės šaknys, raudonieji dobilai, aviečių lapai, kiaulpienės šaknys, pipirmėtės lapai, medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, rozmarino ekstraktas, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, vitaminai ir mineralai.

ACANA Prairie Feast maistingumas

Energetinė vertė 4600 kkal/1 kg (35% energijos iš baltymų, 40% iš riebalų ir 25% iš vaisių ir daržovių)
Baltymai (min.) 35.0%
Riebalai (min.) 19%
Ląsteliena (maks.) 3%
Kalcis (min.) 1.3%
Fosforas (min.) 1.1%
Omega 6 (min.) 2.5 %
Omega 3 (min.) 0.3 %
Taurinas (min.) 0,5 %
Magnis (min.) 0,08 %
Angliavandeniai (maks.) 24%
Granulių pH (maks.) 5,5
Vitaminas A (min.) 18,000 IU/kg
Vitaminas E (min.) 400 mg/kg
Vitaminas D3 2000 IU/kg

AUGALAI

Kadagio uogos 300 mg/kg
Šventagaršvės šaknys 300 mg/kg
Aviečių lapai 250 mg/kg
Kiaulpienės šaknys 250 mg/kg
Pipirmėtės lapai 200 mg/kg
Medetkų žiedai 200 mg/kg

Detalesnį sudėties aprašymą skaitykite Acana Prairie Feast gamintojo tinklapyje

Pakuotės

0.4 kg, 2,5 kg ir 18 kg

Įsigijimas Lietuvoje

Pašaras ACANA Prairie Feast importuojamas į Lietuvą. Oficialus produkcijos tiekėjas - UAB "Kaivana". Pašaras gaminamas Kanadoje.

Autorius: inFerretGroupPublikacijos data: 2009-Jun-08, 05:32

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 81

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt