Dar...

ACANA Grasslands

Pradžia Pagrindai apie šeškus Pašarų apžvalga ACANA Grasslands

 ACANA Grasslands ėdalas katėms

Katės ir šeškai, iš prigimties yra mėsėdžiai, jiems labiausiai tinka pašarai, kuriuose gausu įvairių gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų – o ne tie, kuriuose daug angliavandenių ir grūdų, esančių daugelio komercinių pašarų sudėtyje.

ACANA Grasslands ėdalo pagrindą sudaro ėrienos mėsa, kuri dėl gausaus kiekio lengvai įsisavinimų gyvulinių baltymų vertinama kaip vienas tinkamiausių mėsinių produktų šeškams. Retai, tačiau pasitaiko, kad šeškui išsivysto alergija vienam ar kitam sausam ėdalui. Paprastai šie maistai būna su vištiena, kuri pagal sudėtį yra artimiausia šeško natūraliai mitybai. Deja taip nutikus sunku rasti kitą šeškui tinkamą ėdalą be vištienos. ACANA Grasslands naujiena – puiki išeitis šiems į bėda patekusiems šeškiukams.

(65%) iš fermose užaugintų ėriukų mėsos iš Naujosios Zelandijos, iš grūdais maitintų ančių iš Ontario provincijos ir šviežių kiaušinių iš vietinių (Kanados) fermų, iš šiaurinių sykų ir sterkų mėsos iš gilių šiaurinių ežerų – vietinių ingredientų kurie pristatomi švieži kiekvieną dieną ir niekada šaldyti ar su konservantais.

Pašaras su dideliu kiekiu baltymų, kuriame mažai angliavandenių, siekiant suderinti katės mitybą paisant prigimties, sudėtyje įvairios vietinės daržovės ir vaisiai, spanguolės iš Britų Kolumbijos padeda sumažinti šlapimo pH. Natūralios jūros daržovės pagerina medžiagų apykaitą, rinktiniai augalai – aviečių lapai, medetkų žiedai - puoselėja ir veikia tonizuojančiai virškinimo traktą.

Šviežioje šiaurinių sykų ir sterkų mėsoje gausu taurino, tai puikios kokybės omega 3 riebiųjų rugščių (EPA, DHA) šaltinis imunitetui stiprinti, kad oda ir kailis būtų puikios būklės, tai išorinis Jūsų katės sveikatos požymis.

Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami nuosavoje, šeimos valdomoje gamykloje, kuri yra saulėtoje Kanados provincijoje Alberta.

Sudėtis

Ėrienos miltai, saldžios bulvės, ėriukų mėsa be kaulų, žirniai,antiena be kaulų, švieži kiaušiniai, liucernos lapai, saulėgrąžų aliejus, šviežias sterkas be kaulų, moliūgas, šviežias šiaurinis sykas be kaulų, raudonieji obuoliai, morkos, ropės lapai, jūros daržovės (rudadumbliai, pūslėtasis guveinis, palmaria palmata), kadagio uogos, spanguolės, ameliankio uogos, juodieji serbentai, šventagaršvės šaknys, trūkažolės šaknys, raudonieji dobilai, aviečių lapai, kiaulpienės šaknys, pipirmėtės lapai, medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, rozmarino ekstraktas, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, vitaminai ir mineralai.

ACANA Grasslands maistingumas

Energetinė vertė 4200 kkal/1 kg (35% energijos iš baltymų, 35% iš riebalų ir 30% iš vaisių, daržovių ir troškintų avižų.)
Baltymai (min.) 34.0%
Riebalai (min.) 20%
Ląsteliena (maks.) 3%
Kalcis (min.) 1.6%
Fosforas (min.) 1.2%
Omega 6 (min.) 3 %
Omega 3 (min.) 0.5 %
Taurinas (min.) 0,5 %
Magnis (min.) 0,09 %
Angliavandeniai (maks.) 26%
Granulių pH (maks.) 5,5
Vitaminas A (min.) 18,000 IU/kg
Vitaminas E (min.) 400 mg/kg
Vitaminas D3 2000 IU/kg

AUGALAI

Kadagio uogos 300 mg/kg
Šventagaršvės šaknys 300 mg/kg
Aviečių lapai 250 mg/kg
Kiaulpienės šaknys 250 mg/kg
Pipirmėtės lapai 200 mg/kg
Medetkų žiedai 200 mg/kg

Detalesnį sudėties aprašymą skaitykite ACANA Grasslands gamintojo tinklapyje

Pakuotės

0.4 kg, 2,5 kg ir 18 kg

Įsigijimas Lietuvoje

Pašaras ACANA Grasslands importuojamas į Lietuvą. Oficialus produkcijos tiekėjas - UAB "Kaivana". Pašaras gaminamas Kanadoje.

Autorius: Publikacijos data: 2009-Jun-17, 13:43

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 81

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt