Dar...

Didysis šeškų augintojų ir tiesiog prijaučiančių susitikimas - 2010 (birželio 26-27 dienomis)

Pradžia Pagrindai apie šeškus Didysis šeškų augintojų ir tiesiog prijaučiančių susitikimas - 2010 (birželio 26-27 dienomis)

Birželio 26-27 d. kviečiame visus šeškų augintojus ir jiems prijaučiančius į DIDĮJĮ SUSITIKIMĄ.

Susitikimo vieta: Žemaitkiemio dvaras, netoli Kauno (planelį rasite čia)

Susitikimo programa:

I-ma diena

- 11 val. renkamės,

-apie 13 val. žaidimų šeškams pradžia,

-po žaidimų šeškams, žaidimai žmonėms,

-vakarinė dalis - nominacijos, apdovanojimai, loterija, šokiai pokiai

Nakvynė palapinėse*

II-ra diena

Blaivomės, bendraujame, pakuojames, verkiame atsiveikindami, keičiamės kontaktais.

Dalyvavimo kaina:

Be nakvynės- 20 lt

Su nakvyne savo ar draugo palapinėje - 40 lt

*Su nakvyne lovoje – 65 lt (Dvare yra 20 patogių lovų. Jeigu Jums reikalinga lova, praneškite apie tai iš ANKSTO)

Vaikams su tėvais - 10 lt

Labai labai laukiame Jūsų visų!!! Dvaro apylinkės nuosabaus grožio, šalia yra ežeras, upė ir kiti malonumai.

Dėl papildomos informacijos:

Rašykite ferret@ferret.lt arba skambinkite 868985676 arba 868550614. Susitikimo dienomis tik skambinkite, nes tikrinti el. paštą nebus galimybių.

Nepamirškite apie šį susitikimą pranešti savo draugams ir pažįtamiems, auginatiems šeškus ar ketinantiems juos įsigyti. Susitikimas - tai puiki proga susipažinti su šiais gyvūnais iš arčiau.

Kaip rasti sodybą

Plentu Vilnius – Kaunas, važiuojant nuo Vilniaus link Kauno, pravažiavus Kauną, o po to Babtus dairytis rodyklės į Žemaitkiemio dvarą. Pasukus, sankryžoje sukame dešinėn ir visą laiką važiuojame tiesiai. Kadangi įsukimas į sodybą nėra ryškus pasistengsime jį paryškinti, tad ieškokite išskirtinio ir netradicinio posūkio . Važiuojant iš Klaipėdos pusės, viskas atvirkščiai. T.y. neprivažiuojame Babtų ir Kauno ir dairomes rodyklės į Žiemaitkiemio dvarą. Žiūrėti planelį čia!!!

Apgyvendinimas

Pasilikus nakčiai reikia su savimi turėti palapinę ar bent jau miegmaišį (sodyboje yra didžiulis kluonas, kuriame galima pasislėpti nuo lietaus ir išsimiegoti). Jei norite patogios lovos, praneškite iš anksto, nes lovų kiekis ribotas.

Maistas

Maistu kiekvienas pasirūpina pats arba komplektuojasi į grupeles. Sodyboje yra grilių, taip pat yra virtuvėlė, kurioje galima išsivirti arbatos ar kažko rimtesnio, yra šaldytuvas. Nepamirškite, kad gamtoje apetitas padidėja. Būkime draugiški ir pasiimkime kiek daugiau. Gal būt susiorganizuosime bendrą stalą. P.S. Artimiausia parduotuvė Babtuose.

Gėrimai

Ir gaiviais ir alkoholiniais gėrimais psairūpinkite patys. P.S. Artimiausia parduotuvė Babtuose.

Šeškų apgyvendinimas

Jokio specialaus aptvaro šeškams nebus, tad būtų gerai, jei pasirūpintumėte savo augintinio kampeliu. Atsivežkite transporterį ar narvą arba sugalvokite kažką gudraus, kur šeškas galėtų laisvai bėgioti ir jums nekiltų jokių problemų. Kadangi planuojami žaidimai šeškam, būtų labai smagu jei jų susirinktu kuo daugiau.

Nepamirškite, kad šeškai vienas nuo kito gali užsikrėsti virusinėmis ligomis bei parazitais, todėl vadovaukitės sveiku protu leisdami savo auginiui bendrauti su svetimais. Geriausia tokį bendravimą būtų riboti, bendrauti tik su tais šeškais, su kuriais nuolatos bendrauja jūsų augintinis, o imant į rankas svetimą šešką – rankas dezinfekuoti. Dezinfekcinių priemonių sodyboje turėsime.

Kita

Šunys susitikime laukiami taip pat. Tik jei žinote, kad jūsų augintinis su šeškais nelabai draugauja, geriau jo nesivežkite. Be to, atsivežus šunį, reikėtų pasirūpinti ir jo pririšimu. Šeimininkai taip pat turi šunis ir jie norėtų bent kartą išleisti juos palakstyti. Vienas iš jų augintinis nepripažįsta svetimų šunų.

Jeigu turite šašlykinę, dar vieną palapinę ar miegmaišį, paimkite kartu. Laukiame svečių iš Latvijos, jiems nepatogu su palapinėm keliauti, tad prašė šiais dalykais pasirūpinti. Būtume dėkingi jei praneštumėte iš anksto ar galėtumėte paimti daugiau palapinių. Taip pat sodyboje yra krepšinio lenta, didžiulė aikštė futbolui, žodžiu visi lauko žaidimai galimi, o žvejai mėgėjai taip pat ras ką veikti - šalia sodybos teka upė.

Autorius: Publikacijos data: 2010-Jun-14, 00:06

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 30

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt