Dar...

*Čikutė 2004 11 25 - 2011 02 15*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Čikutė 2004 11 25 - 2011 02 15*

Sveiki, sveiki, sveiki!!! Esu šeškytė, vardu Čika, tačiau dažnai mane vadina Čikule arba Čikalyte.

2004 m. lapkričio 25d., gimiau užsienio "veislyne", bet greitai buvau atvežta į Lietuvą. Pirmieji mano namučiai buvo parduotuvė „Kika“, kurioje jaučiausi kaip eksponatas, kurį nuolatos varsto smalsūs žmonių žvilgsniai. Gerai, kad ilgai ten neteko užsibūti, greitai mane paėmė graži mergytė. Bet mums nebuvo lemta likti kartu, dėl tam tikrų priežasčių turėjome išsiskirti. Tuomet ji užėjusi į portalą www.ferret.lt įdėjo skelbimą, kad man ieško mylinčios šeimos. Tik www.ferret.lt dėka aš suradau mylinčią ir visapusiškai atsidavusią šeimą!

Taigi būdama jau dviejų metukų apsigyvenau kitoje šeimoje, kurioje esu labai mylima ir lepinama. Pirmosios dienos naujuose namuose buvo nejaukios, dažnai prašydavausi ant rankų, net gaminti valgį šeimininkei neleisdavau, išsireikalaudavau, kad mane laikytų ant rankų. Buvau labai nedrąsi ir bijojau vėl pajusti ką reiškią šeimininko išdavystė, todėl visaip stengiausi įtikti naujai šeimininkei. Kiekviena rytą tik pajutusi, kad ji jau atsikėlusi, greitai lipdavau iš narvo ir įsitaisydavau jai ant kelių. Gerdama kavą ji man masažuodavo kakliuką.

Naujuose namučiuose gyvenau ne viena, su manim kartu gyveno dar vienas šeškiukas, vardu Trioškis. Sunki buvo mūsų draugystės pradžia, vis bandėme aiškintis santykius. Jam priartėjus prie manęs, pradėdavau cypti, labai jo bijojau. Prisimenu, kai pirmą kartą Trioškiukas priėjo taip arti, jog mus skyrė labai nedidelis atstumas, iš baimės aš net apsisysiojau. Kad greičiau taptumėm draugais, šeimininkė sugalvodavo mums žaidimų ir užsižaidę net nepastebėdavome, kaip mūsų kūneliai prisiglaudžia vienas prie kito. Tada supratau, kad jis geras šeškiukas ir tikrai manęs nenori skriausti.

Pamenu, vieną rytą prabudusi, pajutau, kad kažkas kartu su manimi miega viename hamake. Atsimerkusi pamačiau, kad tai Trioškiukas. Pradėjau šnypšti ant jo, bet Trioškiukas nekreipė dėmesio į mane ir toliau sau miegojo. Laikui bėgant bandydavau prie jo miegančio prieiti ir uostinėdavau jį, o įsidrąsinusi pradėjau jam bučiuoti kakliuką ir Trioškiukui tai labai patikdavo, jis imdavo rąžytis :) Taip mes po truputį su juo susidraugavom ir tapom neišskiriamais draugais.

Esu labai tvarkinga šeškytė, visus gamtinius reikalus atlieku tik tualete, to išmokiau ir savo draugą Trioškiuką, jis visada mėgdžiodavo mane. Kartais mėgstu apgauti savo šeimininkę, kad gaučiau daugiau skanukų už gerą elgesį. Nueinu į tualetą ir jame tupiu, kai pamatau, kad šeimininkės akys žiūri į mane, greitai bėgu prie spintelės kur sudėti skanukai, atsistoju ant dviejų kojyčių ir laukiu kada ji prie manęs prieis. Žinoma tada jau gaunu labai daug pagyrų ir skanuką. Bet šeimininkė greit mane perprato, suprato, kad tualete aš tik pabūnu, o nieko nepadarau... Neišdegė mano planas gauti nepelnytai skanukų.

Noriu Jums pasakyti, kad tikrai esu labai gera šeškytė, nieko nemėgstu griaužti ar draskyti. Esu meili, visada sekioju šeimininkei iš paskos. Labai myliu mažus vaikus, leidžiu jiems mane nešioti ir netgi suvysti kaip mažą kūdikėlį. Žinau savo vardą ir visada atbėgu, kai mane pašaukia. Be galo dievinu alų. Kadangi turiu labai gera uoslę ir klausą, greitai užuodžiu kada šeimininkas atsidaro alaus butelį, tuomet prisistatau ir reikalauju, duoti ir man!!! :) Labai mėgstu šiltai miegoti, kartais pavyksta įsprukti į miegamąjį pas šeimininkus ir įsitaisyti jų lovoje.

Eh, kaip aš laukiu vasaros!!! Tuomet mes važiuojam prie jūros, ežero ar upės. Oi kiek aš ten turiu reikalų, man reikia išlandžioti visus brūzgynus, iškasti kuo daugiau urvų. Tik jau plaukioti aš nemėgstu, man visada būna šaltas vanduo, o va kibire išsimaudyti tai man jau patinka: įsiropščiu, sušlampu visa, tada greitai iššoku lauk, papučiu savo uodegėlę ir pradedu trintis į žolytę :) Po tokių maudynių visada užsimanau miegučio, įsitaisau savo šiltame hamake ir užmiegu.

Bet kaip man patinka svečiuotis pas šeimininkų draugus, ten tiek visokiausių gėrybių yra: spintos ten laisvai atsidaro, namuose jos kitokios, na niekaip jų nepavyksta atidaryti. O labiausiai patinka užlįsti už spintų ar spintelių, tik ten bebūnant suima čiaudulys. Visada randu dulkių, kurios erzina man nosytę, bet aš vis tiek visur lendu ten kur išeina užlįsti. Svečiuose mėgstu su savo šeimininke žaisti slėpynių. Tik nutaikiusi momentą, kada nesu stebima, bėgu prie spintos, atsidarau duris, įsirausiu į drabužius, o tada jau šeimininkei tenka ieškoti manęs. Deja, namuose nėra tokių slėptuvių. Šeimininkė sako, kad mūsų namai yra puikiai pritaikyti šeškiukams gyventi, tam kad kuo mažiau mums kiltų pavojų.

Kadangi esu jau paaugusi šeškytė, turiu sveikatos problemų. Kad ir kaip nesinorėtų, dažai tenka lankytis veterinarijos klinikose. Pirmoji mano liga tai antinksčiai. Tačiau puikiai susitvarkėme su ja: implantavus implantą atsiauginau plaukučius, tik deja po kelių mėnesių vėl pradėjau jaustis silpna. Tuomet diagnozavo insulinomą. Apie metus laiko kovojau su šia liga ir gan puikiai sekėsi, bet po metų vėl sunegalavau: kojytės nebeklausė, mėtė į šonus. Paaiškėjo, kad prie visų turimų ligų turiu ir anemiją. Deja su šia liga kovoti sekėsi sunkiai. Nors visą laiką turėjau labai gerą priežiūrą: manimi labai rūpinosi ne tik mano mylimiausi šeimos nariai, bet ir vet. Gydytojas Raimondas Rimgaila. Buvau stebima 24 val. per parą, dažnai vykdavom apžiūrai pas gydytoją. Kaip viskas turi pradžią, taip ir pabaigą: vienos apžiūros metu nusprendžiau, kad man jau laikas iškeliauti.....laikas keliauti pas Trioškiuką.....

Mano kūnelį kremavo ir mes su Trioškiuku dabar esame kartu..... Gyvename Baltijos jūroje!

Už nuostabiai nugyventą laiką esu dėkinga mylimiausiai savo šeimai ir visiems, kurie padėjo man ilgiau mėgautis tomis nuostabiomis dienomis, dūkti, regėti saulės spindulėlius, gėrėtis jūra...

Su meile, Čikutė

Autorius: ErikaPublikacijos data: 2011-Sep-25, 22:42

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 34

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt