Dar...

*Candy 2010 - 2016*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Candy 2010 - 2016*

Mūsų gyvybės eliksyras, mūsų akių šviesa ir mūsų mokytoja...

Mūsų džiaugsmo žiburėlis ir širdies džiaugsmas...

Mūsų gyvenimo palydovė, draugė, Mūsų mergytė...

Atsirado pas mus namuose nuvažiavus į turgelį pirkti žieminių batų... Šalia stovėjo mergaitė ir pardavinėjo šeškiukus. Buvo likę tik dvi mergytės. Pamatėme su vyru, sustojome ir nebegalėjome atsitraukti. Nusprendėme suteikti vienai iš mergyčių namus, nors šeškiukų auginimas mums buvo visiškai svetimas dalykas.

Taip ir atkeliavo pas mus Mūsų mažoji širdutė. Candy varduką gavo,nes labai mus kandžiojo pora savaičių...

Daug mes drauge patyrėme, keliavome į užsienį, ilgėjomės viena kitos 2 mėn, kai teko būti atskirai, prisirišome viena prie kitos taip, kad net per atstumą sugebėdavome viena kita jausti. Kai man būdavo sunku, ji visada savo išmanumu besivadovaudama, gerindavo padėtį...

Labai daug galima rašyti ir rašyti, bet tiesiog yra labai sunku.

Netekome savo gyvenimo palydovės ir kaltinu tik save, nes laiku nesupratau,kad ji susirgo..nesupratau kas vyksta, vis laukiau kada nurims... Pasidarė pikta, pradėjo laižyti mane ištisai proga radusi ir guguoti (ko nedarė visa savo gyvenimėlį iki to), sysioti po lašiuką ir kaip dabar tik supratau, nustojo valgyti...Tai truko gera savaitę, kol viena ryta pamačiau,kad ji jau nebetranko visko narve,o yra atsigulusi pailsėti. Apsidžiaugiau, pamaniau,pagaliau kvailukė pailsės...Sutvarkiau narvą, išbėgo palakstyti,uždariau ir išvažiavau į parduotuvę. Grįžusi radau gulinčią. Ir staiga išgirdau keistą aimaną.. Pribėgau prie jos,o ji jau leido paskutini atodūsį:((((((( Verkiau, tiesiog rėkiau,maldavau,kad nepaliktu Mūsų, kad būtų su mumis, o iš paskutinių jėgų gugu ir... Nepakeliamas skausmas, visa laiką buvo sveika Mūsų mergytė, niekada neturėjo jokių problemų su sveikata.. Ir dabar dar prieš keletą minučių ji visiškai gerai jautėsi... Nesupratau nieko, kodėl jokio šanso jai padėti nebeturėjau :( Neturėjau..nes nesupratau, kad mergyte keistai elgiasi dėl to, jog jai prasidėjo sveikatos bėdos :( Atleisk man, mažyte, ilsėkis ramybėje! :(((((

O mums be tavęs tuščia tuštuma, namai nebemieli :(((

Autorius: AstaPublikacijos data: 2016-Jul-30, 12:39

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 35

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt