Dar...

Pasivaikščiojimas lauke

Pradžia Pagrindai apie šeškus Laikymas ir priežiūra Pasivaikščiojimas lauke

Jei jūsų šeškas skiepytas, galite jį vestis į lauką. Daugumai šeškų tai labai patinka, todėl tokios išvykos tampa pramoga tiek šeškui, tiek šeimininkui. Vedžiojimui į lauką naudokite pavadėlį. Pavadėlį užsekite labai tvirtai, kad šeškas iš jo neišsinertų, tačiau nesuveržkite per stipriai, kad nebūtų sunku kvėpuoti. Gali būti, kad šeškui pavadėlis labai nepatiks, tačiau lauke nepasitenkinimą visada nugali smalsumas ir domėjimasis aplinka. Vaikščiodami su šešku, būkite budrūs - šešką bet kada gali išgąsdinti koks nors garsas, saugokitės šunų, varnų. Jei po pasivaikščiojimų šeškas intensyviai kasosi, gali būti, kad „pasigavo“ blusų. Apžiūrėkite kailiuką ir, jei reikia, nedelsiant naikinkite parazitus.

Verta pastebėti, kad pasitaiko šeškų, kurie nemėgsta pasivaikščiojimų lauke. Nenustebkite jei jūsų augintinis visomis keturiomis prašysis ant jūsų rankų, bandys užsiropšti ant jūsų per kelnių klešnę arba tekinomis bėgs namų link. Veržimasis ant jūsų rankų nebūtinai gali reikšti, kad gyvūnui nepatinka lauke, jis gali būti pavargęs arba sušalęs. Tam, kad įsitikinti ar gyvūnui tikrai nepatinka pasivaikščiojimai, pabandykite tai pakartoti bent kelis kartus.

Pasitaiko šeškų kurie tiesiog dievina pasivaikščiojimus tamsiu paros metu, bet labai prašosi namo jeigu išeinate su jais į lauką dieną.

Autorius: inFerretGroupPublikacijos data: 2007-Mar-07, 17:40

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 37

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt