Dar...

Pratinimas prie pavadėlio

Pradžia Pagrindai apie šeškus Šeškų auklėjimas Pratinimas prie pavadėlio

Jūs galite vaikštinėti su savo šešku lauke lygiai taip pat, kaip su mažu šuniuku. Daugumas šeškų labai mėgsta pasivaikščiojimus ir tai nieko nuostabaus, kadangi jie yra labai smalsūs. Pasivaikščiojimams geriausia naudoti pavadėlį. Paleisti šešką be pavadėlio galima tik tuo atveju, jei jūs visiškai įsitikinę, kad jis nebėga nuo jūsų toli, pakviestas iškarto grįžta, o išsigandęs nepuola bėgti, aplinkui nėra žmonių ir šunų. Geriausia naudoti pavadėlį tvirtinamą prie kaklo ir krūtinės ir sukryžiuotą tarp priekinių kojų. Tam galima naudoti pavadėlį skirtą katėms arba triušiams. Antkaklį reikia užveržti taip, kad šeškas negalėtų ištraukti galvos, tačiau ne per stipriai, kad neuždusint gyvūno.

Greičiausiai pirmą kartą pavadėlis nepatiks šeškui. Jis bandys įvairiausiais būdais išsinerti iš jo ir parodys labai didelį nepasitenkinimą. 2-3 dienų bėgyje uždėdinėkit pavadėlį trumpam, kad šeškas po truputį priprastų prie jo. Jei gyvūnas labai nerimsta, vaišinkite jį skanėstais. Pirmojo pasivaikščiojimo metu šeškas greičiausiai iš viso pamirš, kad jam uždėtas pavadėlis, kadangi bus pasinėręs į naujus kvapus, daiktus ir įspūdžius. Šeškai, kurie mėgsta pasivaikščiojimus, labai greitai pradeda džiaugsmingai reaguoti į pavadėlį, lygiai taip pat kaip ir šunys. Tačiau nevisi šeškai mėgsta pasivaikščiojimus lauke.

Autorius: inFerretGroupPublikacijos data: 2007-Mar-07, 17:41

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 96

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt