Dar...

Pratinimas prie vardo

Pradžia Pagrindai apie šeškus Šeškų auklėjimas Pratinimas prie vardo

Šeškai greitai išmoksta atskirti savo vardą. Šiuo atveju patinai, kaip taisyklė, lengviau išauklėjami nei patelės: jie į vardą reaguoja beveik taip pat kaip ir šunys. Patelės, kurios kaip žinia yra labiau nepriklausomos, ne visada puola bėgti pas šeimininką, nors puikiai supranta, kad yra kviečiamos

Kiekvieną kartą imdami šešką į rankas ir duodami jam skanėstą, kelis kartus pakartokite jo vardą. Prieš duodant ėsti, kvieskite jį vardu. Labai greitai jis supras, jog po tam tikrų garsų nuskambėjimo (t.y. jo vardo) seka malonūs pojūčiai ir taip šeškas pradės reaguot į vardą.

Autorius: inFerretGroupPublikacijos data: 2007-Mar-17, 07:49

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 82

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt