Dar...

Šeško transportavimas

Pradžia Pagrindai apie šeškus Laikymas ir priežiūra Šeško transportavimas

Netolimiems pervežimams galite naudoti krepšius ar dėžes skirtus katėms ar nedideliems šunims. Šaltu oru į krepšį įdėkite kelis vilnonius skudurėlius. Uždari krepšiai ar dėžės - netinkami, nes gyvūnas gali uždusti arba perkaisti ir žūti nuo šilumos smūgio.

Važiuodami į užmiestį ar gamtą, galite pasiimti savo šešką kartu. Geriausia pervežimo priemonė - automobilis, kadangi jūs galėsite bet kuriuo metu pamaitinti ar pavedžioti lauke savo augintinį, o taip pat - reguliuoti automobilio salono temperatūrą. Vėsiu oru gyvūnėlį reikia girdyti du kartus, šiltu – tris. Pervežimas autobusu ar traukiniu gali sukelti rūpesčių, jei salono temperatūra per aukšta. Padėkite krepšį ar dėžę su gyvūnu vėsioje vietoje, tačiau venkite skersvėjo.

Autorius: inFerretGroupPublikacijos data: 2007-Mar-17, 13:01

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 31

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt