Dar...

inFerretGroup gimimas

Pradžia Informacija Šeškų pasaulio naujienos inFerretGroup gimimas

2007 – ųjų metų kovo 21 dieną Vilniuje susikūrė inFerretGroup. inFerretGroup tai pirmasis istorijoje tarptautinis naminių šeškų augintojų ir veisėjų susivienijimas. Į inFerretGroup sudėtį įstojo šeškų augintojai ir veisėjai iš Lietuvos (ltFERRET – Šeško Klubas), Latvijos (lvFERRET) ir Rusijos (ruFERRET).Šiuolaikinis ir dinamiškas pasaulis sąlygojo inFerretGroup, kaip tarptautinės sąjungos įkūrimą. Intensyvaus bendravimo tarp skirtingų šalių ir tautų vystymosi sąlygomis iškilo būtinybė šeškininkų erdvėje padėti savitarpio pagalbos ir naudingo bendradarbiavimo pagrindus.Egzistuojančių vietinių, "tradicinių" šeškų augintojų ir mylėtinių bendruomenių, uždaviniai ir tikslai labai retai peržengia savo miesto ir niekada, kelių savo šalies miestų, ribas. inFerretGroup prioritetas - keistis informacija ir patyrimu tarp pačių įvairiausių Žemės kampelių.inFerretGroup įkūrimo idėjos pirmtaku tapo daugiametis Rusijos ir Pabaltijo šalių veisėjų bendarbiavimas, jiems kylančių problemų ir jų sprendimo kelių bendrumo įprasminimas bei būtinybė sukurti vieninkgą šeškininkystės vystimosi strategiją. Rusų ir pabaltijiečių patirtis veisiant naminius šeškus yra savaip unikali ir savita. Mūsų valstybių geopolitinės padėties, priėjimo prie kiekvienos šalies informacijos šaltinių skirtumai, kaip pasekmė – turimos paskirties skirtumas, ir tapo tuo integracijos pagrindu.inFerretGroup siekia naminį šešką įtvirtinti ne tik kaip gyvūną kompanioną ar dekoratyvinį augintinį. Mes esame įsitikinę, kad šis gyvūnas šiuolaikiniame pasaulyje gali tapti nauju simboliu. Seniai žinoma, kad šiuolaikinėje industrinėje visuomenėje žmogų užvaldo "primosios pradžios ilgesys" (Žanas Žakas Ruso), kuris pasireiškia didėjančiu žmonijos poreikiu betarpiškai bendrauti su augmenija ir gyvūnija. Deja gyvenimas šiuolaikiniuose miestuose ir greitas gyvenimo tempas stipriai riboja žmogaus galimybes, dažnai paversdamas bendravimą su gamta tiesiog neįmanomu. Šią problemą išsprendžia naminis gyvūnas "gamtos atsovas" mūsų namuose tapdamas alternatyviu ryšio su gamta "laidininku".Mūsų požiūriu, šeškas yra ne tik gyvūnas – kompanionas, bet visų pirma – tai kaip gyvenimo būdas ir stilius. Šeškas – tai egzotinis naminis gyvūnas (lyginant su "tradiciniais" šunimis ir katėmis). Šešką įsigyja tam tikro charakterio ir tam tikros pasaulėžiūros žmonės. Daugumai sąmoningų šeimininkų šeškas tampa jų gyvenimo stiliaus simboliu. Tai atsitinka nepriklausomai nuo tautybės ir kultūros tradicijų, todėl mūsų šūkis – Internationally into Ferrets. inFerretGroup užduotis yra išsaugoti palaikyti ir tobulinti šią tendenciją sukuriant ir vystant kiek galimą geresnę terpę šeškų augintojų bendravimui.Mes visada pasiruošę bendradarbiauti. Bet kuri šeškų augintojų draugija gali paduoti paraišką stoti į inFerretGroup.Smulkesnę informaciją rasite oficialiame inFerretGroup internetiniame tinklapyje www.inferretgroup.org (anglų kalba).

Autorius: Publikacijos data: 2007-Mar-20, 14:38

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 24

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt