Dar...

INTERNATIONAL FERRET EXPERT - 2007

Pradžia Informacija Šeškų pasaulio naujienos INTERNATIONAL FERRET EXPERT - 2007

inFerretGroup kviečia visus esamus ir būsimus šeškų augintojus ir visus tuos, kurie tiesiog žavisi šiais gyvūnais sudalyvauti konkurse – INTERNATIONAL FERRET EXPERT - 2007.

Konkurse gali dalyvauti ne tik Lietuvos, Latvijos ir Rusijos “šeškininkai”, bet ir tie, kurie moka nors vieną iš trijų kalbų. Konkursas vyks regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Konkurso tikslas išaiškinti ir apdovanoti “ferretologijos” ekspertus. Žinios bus vertinamos testų, sudarytų inFerretGroup veisėjų, pagalba

REGIONINIS LYGMUO

Konkurso pradžia gegužės 15 d., pabaiga - spalio 31 d., 2007.

Regioninio konkurso metu Lietuvos, Latvijos ir Rusijos šeškų augintojai varžysis kiekviename regione atskirai, t.y. nepriklausomai vieni nuo kitų. Susumavus testų rezultatus bus atrinkti ir apdovanoti kiekvienos iš nurodytų 3-jų grupių laimėtojai. Regioninio lygio konkursas susideda iš 3-jų etapų.

Konkurse gali dalyvauti tik registruoti tinklapio vartotojai. Jeigu norite dalyvauti konkurse, bet nesate užsiregistravę, pašome tai padaryti.

Prieš pradėdami dalyvauti konkurse būtinai susipažinkite su dalyvavimo taisyklėmis.

PRIZAI

Prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti nuostabia, šiais metais išleista knyga, apie mūsų mylimus augintinius, “FERRETS”. Knygos autorė, Vickie Mckimmey, gyvena Federick’e, Maryland, JAV ir yra American Ferret Association, Inc. (AFA) tarybos narė, direktorė veisimo bei parodų ir renginių klausimais, o taip pat vyresnioji parodų ekspertė. Autorė taip pat yra parašiusi daugybę straipsnių apie tinkamą šeškų priežiūrą, laikymą ir veisimą.

Knygose, specialiai šio konkurso nugalėtojams, pasirašė pati knygos autorė!!

Knyga anglų kalba, 112 puslapių.

Prizinių vietų laimėtojams prie knygų pridėsime žirklutes savo augintinių nagiukams apkirpti, o pirmosios vietos nugalėtojui dar ir maisto indelį.

Dalyvių, užėmusių 4-10 vietas, augintiniams paguodos prizai – kamuoliukai su skambaliukais viduje.I-mas ETAPAS Uždarytas

Testą sudaro 25 bendro pobūdžio klausimai, atsakymus į kuriuos turėtų žinoti kiekvienas išprusęs šeškų augintojas. Testo trukmė 10 minučių.

PASTABA: Mygtukus "Kitas", "Buvęs", "Baigti testavimą", "Ok" spauskite po VIENĄ kartą. Jei pereinant/grįžtant prie kito klausimo ir spaudžiant mygtuką naujo klausimo pasirodymas šiek tiek užtrunka, palaukite, nespauskite mygtuko DU KARTUS!.


II-as ETAPAS Uždarytas

Testą sudaro 25 sudėtingesni klausimai, skirti patyrusiems ir pasikausčiusiems šeškų augintojams. Testo trukmė 15 minučių.


III-as ETAPAS Uždarytas

Testą sudaro 25 sudėtingi ir labai sudėtingi klausimai. Testo trukmė 25 minutės.TARPTAUTINIS LYGMUO

Konkurso pradžia 2008.

Siekiant išsiaiškinti tarptautinio konkurso laimėtojus, dešimt kiekvienos šalies regioninio konkurso laimėtojų turės galimybę susirungti tarpusavyje ir sudalyvauti papildomame konkurse. Detalesnė informacija apie tarptautinį konkursą bus patalpinta mūsų tinklapiuose 2008 metų pradžioje.


Autorius: Publikacijos data: 2007-May-14, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 39

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt