Dar...

Konkurso taisyklės

Pradžia Informacija Šeškų pasaulio naujienos Konkurso taisyklės

Dalyvavimo regioniame ir tarptautiniame konkursuose taisyklės

1. I-ame etape gali dalyvauti visi norintys, tačiau užskaitomi bus tik mūsų tinklapiuose registruotų vartotojų rezultatai, todėl jei norite sudalyvauti konkurse, bet nesate užsiregistravę - užsiregistruokite čia.

2. Atlikdami testą naudokite savo TIKRĄJĮ vartotojo vardą, t.y. tą patį kuriuo naudojatės sekdami forumo diskusijas ir talpindami nuotraukas fotogalerijose. Priešingu atveju duomenų apdorojimo sistema jūsų balų neįskaitys.

3. I-asis etapas tęsis viso konkurso metu.

4. Nebandykite apgaudinėti sistemos atlikdami testą kelis kartus naudodami skirtingus vartotojo vardus ir pan. Gerbkite save ir kitus konkurso dalyvius. Nustačius nesąžiningumo, bandymo apgauti sistemą, pakartotino testų atlikimo atvejus, bus taikoma griežčiausia – diskvalifikavimo bausmė.

5. II-ojo etapo testas uždaras. Į jį patenkama tik perkopus nustatytą minimalią taškų ribą. Riba bus apskaičiuota per 15 dienų nuo konkurso pradžios. Riba nustatoma taip, kad į II-ąjį etapą patektų pusė visų tuo momentu dalyvavusių konkurse. Dalyviams patekusiems į II-ą etapą suteikiami asmeniniai slaptažodžiai.

6. III-ojo etapo testas uždaras. Norint patekti į III-jį etapą reikia surinkti nustatytą minimalią taškų ribą sprendžiant II-ojo etapo užduotis. Riba bus apskaičiuota per 15 dienų nuo II-ojo etapo pradžios. Riba nustatoma taip, kad į III-ąjį etapą patektų pusė visų tuo momentu dalyvavusių konkurse. Dalyviams patekusiems į III-ą etapą suteikiami asmeniniai slaptažodžiai.

7. Vieną prizinę vietą gali užimti tik vienas dalyvis. Tuo atveju jei kovojantys dėl pirmų 3-jų vietų surinktų vienodą balų skaičių III-ame etape, jie turėtų pakartoti testą. Jei atlikus testą antrą kartą vis tiek būtų surinktas vienodas balų skaičius, nugalėtojas būtų išrinktas susumavus visų trijų etapų rezultatus.

8. Norėdami dalyvauti konkurse Lietuvos ir Latvijos gyventojai, mokantys rusų kalbą gali savo nuožiūra pasirinkti bet kurį iš 3-jų tinklapių. Tačiau, jei vartotojas yra užsiregistravęs pavyzdžiui ferret.lt ir inferret.ru, išsirinkęs dalyvauti inferret.ru konkurse jis negalės dalyvauti ferret.lt ir atvirkščiai.

9. Visų etapų testus, kurių LAIKAS RIBOTAS, galima atlikti TIK VIENĄ KARTĄ, todėl pasistenkite išsirinkti laiką, kuomet niekas negalės jums sutrukdyti.

Konkursui pasibaigus testai bus atviri ir su jais susipažinti, pamėginti juos išspręsti galės visi.

Autorius: Publikacijos data: 2007-May-15, 11:49

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 8

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt