Dar...

INTERNATIONAL FERRET EXPERT konkurso pradžia

Pradžia Informacija Šeškų pasaulio naujienos INTERNATIONAL FERRET EXPERT konkurso pradžia

2007 gegužės 15 d. inFerretGroup pradėjo tarptautinį konkursą INTERNATIONAL FERRET EXPERT - 2007


Žinių susijusių su biologinėmis šeškų ypatybėmis, jų laikymo namuose subtilumais ir šeško bei žmogaus istorinio bendradarbiavimo žinių patikrinimas konkurso būdu, tuo pačiu metu vyks Lietuvos, Latvijos ir Rusijos teritorijose bei šalyse, kuriose gyvena lietuviškai, latviškai ir rusiškai kalbantys šeškų augintojai ir mylėtojai. Konkurso tikslas nustatyti ir apdovanoti “ferretologijos” asus pasikausčiusius giliausiomis žiniomis apie savo mylimus augintinius įvairiose srityse.


Žinių įvertinimas vyks testų, kuriuos sudarė inFerretGroup veisėjai, sistemos pagalba. Dalyviams iš viso bus pristatyti 4 skirtingo sudėtingumo testai, iš kurių kiekviename po 25 klausimus. Pirmieji trys testai vietiniai, regioniniai (labiau apspręsti ne šalies geografijos, o kalbos. Sprendžiami atskirai tarp lietuviškai, latviškai ir rusiškai kalbančių šeškininkų kurioje pasaulio vietoje jie bebūtų). Verta pažymėti, kad visomis kalbomis pateikiami klausimai yra vienodi. Ketvirtąjame teste varžysis po dešimt laimėtojų iš visų 3-jų regionų.


Konkursas tęsis iki liepos pabaigos.


Smulkesnės informacijos ieškokite konkurso INTERNATIONAL FERRET EXPERT puslapyjeAutorius: Publikacijos data: 2007-May-15, 14:34

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 20

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt