Dar...

*Pelinas 2004 - 2006*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Pelinas 2004 - 2006*

*Pelinas 2006 m. liepos mėn. 26 d.*

Pelinas. Trumpiau - Pelė. Mano pirmasis šeškas. Protingas, ramus... šeškams apibūdinti žodžių netrūksta. Kai šis gyvūnas įsilieja į tavo gyvenimą, širdį, niekada nepagalvoji apie jo netektį. Nenoriu galvoti ir dabar. Mirtis pernelyg juoda. Jai nebelieka vietos, kol jis šalia. Čia.Tuomet galvojau apie antrąjį šešką. Taip vadinamas „ferret math“. Buvo vasara, balkonas atidarytas. Šeškas kaip visuomet, niekieno netrukdomas galėjo patekti į balkoną. Kaip ir anksčiau. Buvo ir svečių šeškų, kurie apsistojo mano „viešbutyje“. Bet manęs namuose nebuvo. Tą vakarą parsivežiau antrąjį šešką. Draugas pirmajam. Pelino namuose neberadau. Ieškojau ieškojau ir paaiškėjo, kad... jis iškrito iš balkono. Gaila, kad kartais taip skaudžiai tenka pasimokyti iš savo klaidų. Norėčiau, kad ir kiti nepamirštų, jog šie gyvūnėliai trumparegiai. Nepamiršiu Pelino, kurį vis dar myliu.
Juozas, Vilnius


Autorius: JuozasPublikacijos data: 2007-Sep-28, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 26

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt