Dar...

Apie inFerretGroup

Pradžia inFerretGroup Apie inFerretGroup

Kontaktai

e-mail: ferret@ferret.lt
telefonai:
+3 706 898 5676 / Vilnius

inFerretGroup – tai bendras pavadinimas jungiantis du idėjiškai panašius internetinius portalus skirtus šeškų augintojų ir mylėtojų bendravimui bei švietimui šeškų auginimo klausimais. Šiuo metu į inFeretGroup įeina: ltFERRET - Šeško Klubas (Lietuva) ir ruFERRET (Rusija).

inFerretGroup buvo įkurta 2007-tųjų kovą siekiant populiarinti naminių šeškų auginimą šiuolaikinėje visuomenėje bei platinti teisingą ir patikimą informaciją apie šeškų laikymą ir priežiūrą.

inFerretGroup tikslai ir užduotys

  • Informacinis šeškų augintojų švietimas ir pagalba juos konsultuojant.
  • Naminių šeškų kaip naujojo gyvenimo būdo ir stiliaus populiarinimas.

inFerretGroup filosofija

Seniai žinoma, kad šiuolaikinėje industrinėje visuomenėje žmogų užvaldo "pirmosios pradžios ilgesys" (Žanas Žakas Ruso), kuris pasireiškia didėjančiu žmonijos poreikiu betarpiškai bendrauti su augmenija ir gyvūnija. Deja gyvenimas šiuolaikiniuose miestuose ir greitas gyvenimo tempas stipriai riboja žmogaus galimybes, dažnai paversdamas bendravimą su gamta tiesiog neįmanomu. Šią problemą išsprendžia naminis gyvūnas “gamtos atstovas” mūsų namuose tapdamas alternatyviu ryšio su gamta “laidininku”.

Internationally into Ferrets. Šeškas mums ne tik paprastas naminis gyvūnas, bet visų pirma tai mūsų stilius ir gyvenimo būdas. Palyginus su “tradiciniais” augintiniais: katėmis, šunimis ir smulkiais graužikais, šeškas egzotinis gyvūnas. Šešką įsigyjantys žmonės paprastai yra savito charakterio ir savitos pasaulėžiūros. inFerretGroup užduotis yra išsaugoti palaikyti ir tobulinti šią tendenciją sukuriant ir vystant kiek galimą geresnę terpę šeškų augintojų bendravimui.

Autorius: Publikacijos data: 2007-Mar-04, 15:22

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 68

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt