Dar...

*Shnewrka 2003 05 13 - 2005 02 08*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Shnewrka 2003 05 13 - 2005 02 08*Pirmasis šeškas visada pats pats pats pačiausias ir jo niekas nepakeis. Gaila, kad kartais su mylimaisiais tenka išsiskriti taip greitai... Jei ne Shnewrka, gyvenimas dabar būtų visai kitoks... Ferret.lt ko gero taip pat nebūtų, todėl ačiū jai už ferret.lt


Ačiū ir už tai, kad parodė kokį glaudų ryšį kartais gali užmegzti šeškas ir žmogus. Mes tai vadinome „lygius su lygiu“. Niekuomet nepavyko nieko panašaus patirti su jokiu kitu šešku. Ačiū jai už gerus pokyčius gyvenime, ačiū už naujus draugus ir pažįstamus. Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū!


Shnewrka, tai šeškas, kuris sugebėdavo puikiai įsilieti į žmonių draugiją, nei vienam nesukeldamas baimės jausmo. Kad ir kiek mūsų būtų susirinkusių – visų kojų pirštai būdavo saugūs :)


Tai buvo šeškas, kuris labai nervindavosi, ir tai pademonstruodavo įnirtingu uodegos vizginimu, matydamas, kad šeimininkas ruošiasi išeiti, o vėliau su dideliu džiaugsmu pasitikdavo jį sugrįžus.


Shnewrka buvo reto tvarkingumo ir visuomet surasdavo tualetą, be to buvo labai drovi. Kai ji naudodavosi dėžute, tekdavo nusisukti ir nežiūrėti.Saugome kiekvieną prisiminimą širdyse kaip lobį. Ir taip bus visada.
Jonė Smilgevičiūtė, ltFerret, Vilnius

Domas Augustinas, ltFerret, KatanijaMirties priežastis: limfoma

Autorius: Publikacijos data: 2007-Sep-28, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 28

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt