Dar...

*Siuzi 2006 08 23 - 2007 08 06*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Siuzi 2006 08 23 - 2007 08 06*


Siuzi – buvo mano sesutė, labai smagi ir labiausiai iš mūsų keturių panaši į tėtį . Ji buvo labai išdykusi, todėl tėveliai dažnai juokaudavo, kad ji labiau berniukas nei mergaitė. Siuzi – tikra laipiojimo čempionė, pavydėjau jai, jos vikrumo. Užsikabaroti nuo šeimininko kelnių apačios iki pečių, jai tereikėjo vos kelių sekundžių. Labai liūdna, kad jos daugiau niekada nebepamatysiu... Bet visuomet prisiminsiu ją ir jos garbei sugraušiu skanėstą.

Mazge (Hashkes ir Martino dukrytė)Siuzi tragiška žūtis dar kartą mums primena, kad turime būti ypač atsargūs su sofomis-lovomis.

Autorius: Publikacijos data: 2007-Sep-30, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 91

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt