Dar...

*Pankis 2006 05 – 2007 02*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Pankis 2006 05 – 2007 02*

Pankis.. Mūsų Pankis. Tas, kuris tik ir laukdavo, kol kuris nors išlips iš dušo, kad galėtų nulaižyti vandens lašelius nuo kojų. Tas, kuris neleisdavo naktį miegoti bandydamas įsiropšti į lovą. Tas, kuris nuolat reikalaudavo dėmesio, kuris linksmai liuoksėdavo lydėdamas iki parduotuvės ir buvo puikiai susibendravęs su jos apsaugininku J. Mielas gyvis, kuris nuolat prajuokindavo, pakeldavo nuotaiką, išvesdavo iš kantrybės, užsiutindavo iki raudonumo arba versdavo juoktis iki ašarų.Mūsų smalsuolis nuo pat gimimo buvo gerokai smulkesnis už vidutinį šešką ir augimo laikotarpiu reikalavo ypatingos priežiūros. Ir nors buvo nedidukas, visada pasižymėjo judrumu, smalsumu, gudrumu (kartais ne vietoj ir nelaiku J). Todėl iš karto pastebėjome kai pasidarė nežaismingas ir pasyvus. Iš pradžių, žinoma, nieko labai blogo nepagalvojome, kol padėtis ėmė kritiškai prastėti ir šeškiukas visiškai nusilpo. Slaugėm, gydėm, globojom, bet, pasirodo, nieko pakeisti jau nebegalėjome. Tik dirbtinai palaikėme jo gęstančią gyvybe nenorėdami paleisti tiek daug vietos mūsų širdyse užėmusio mažo padarėlio, nenorėdami su juo atsisveikinti.Mūsų patirtis tik patvirtina faktą, kad šiuos judrius gyvūnus reikia ypatingai saugoti. Įtariame, kad kažkur nepastebėtas paragavo kokio chemikalo, kuris buvo lemtingas jo gyvybei. Saugokit ir mylėkit savo augintinius, jie tikrai to verti.


Mirties priežastis: žarnyno pažeidimai dėl cheminių medžiagų

Autorius: Karolis ir GintarėPublikacijos data: 2007-Oct-07, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 39

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt