Dar...

*Tabis 2005 03 12 – 2007 09 10*

Pradžia Informacija Ramybės slėnis *Tabis 2005 03 12 – 2007 09 10*

Turbūt kaip ir daugeliui, pirmasis šeškas palieka neišdildomus prisiminimus širdyje.Taip, mūsų Tabiune tikrai nebuvo išimtis. Mano širdies užkariavimui jam užteko akimirkos. Kai jis atbėgo ir puole uostinėt batus. Iki tol net nebuvau mačiusi šeškiuko, tiesa sakant, net nežinojau, kad šis nerealus gyvis įlindęs į mano batą, yra šeškas. Bet pamačius tokias akutes, abejingų turbūt nelieka. Visuomet jis būdavo kitoks nei kiti. Jei per "meet'us" visi siautėdavo, tai jis būtinai susirangęs ant kelių miegos. Jei kiti šeškėnai mėgindavo su juo siautėt, tai jis panaudodavo savo svorio pranašumą, ir prispausdavo mažesnius. Taip pat ir man jis visuomet buvo kitoks. Niekad jo nepamiršiu. Ir visuomet mano širdy jis užims savo dalį. Manau tie kas jį pažinojo man pritars.

Ilona Vaičiurgytė a/k/a poisoned, Vilnius

Mirties priežastis – limfoma


Autorius: Ilona Vaičiurgytė a/k/aPublikacijos data: 2007-Nov-14, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 84

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt