Dar...

Testai apie šeškus

Pradžia International Ferret Expert Testai apie šeškus

Kviečiame visus norinčius išspręsti inFerretGroup sudarytus testus apie šeškus ir pasitikrinti savo „ferretologijos“ žinias. Testų sistemą sudaro trys skirtingo sudėtingumo testai apimantys pačius įvairiausius „ferretologijos“ aspektus: nuo praktinių dalykų, susijusių su šeškų laikymu namuose, iki kiauninių šeimos pėdsakų žmonijos istorijoje.

Šie testai buvo pateikti 2007-tais metais vykusiame tarptautiniame konkurse International Ferret Expert, kuriame dalyvavo šeškų augintojai ir mylėtojai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių.

Kiekvieną testą sudaro 25 klausimai. Maksimalus kiekvieno testo balų skaičius lygus 100 (po 4 balus kiekvienam klausimui).

Pirmojo etapo testas

Skirtas pradedantiesiems šeškų augintojams ir mylėtojams, o taip pat ir tiems, kurie dar tik galvoja apie šio nuostabaus gyvūno įsigijimą. Testą sudaro paprasti klausimai, kurių atsakymus turėtų žinoti bet kuris išsilavinęs šeškų augintojas. Testo trukmė 10 minučių.Antrojo etapo testas

Skirtas patyrusiems šeškų augintojams ir pradedantiems veisėjams. Testą sudaro gana sunkūs klausimai, skirti žmonėms labai susidomėjusiems šeškais ir artimiausiais jų giminaičiais.Testo trukmė 15 minučių.Trečiojo etapo testas

Skirtas augintojams “su stažu”, nuolatos besidomintiems šeškais ir visa kiauninių šeima. Testo trukmė 25 minutės.Tikimės, kad spręsdami mūsų testus smagiai praleisite laiką ir sužinosite ką nors naujo, įdomaus bei naudingo.

Autorius: Publikacijos data: 2007-Nov-14, 13:00

Šis ir kiti straipsniai, patalpinti tinklapyje ferret.lt, yra autorių bei inFerretGroup nuosavybė, saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymo. Norėdami panaudoti šio straipsnio ar jo dalies informaciją susisiekite su mumis ferret@ferret.lt. Gerbkime vieni kitų darbą!


Į viršų...

Narių tinklapyje:
+ svečių: 63

inFerretGroup, Šeško Klubas © 2007-2019. Visa tinklapyje patalpinta informacija saugoma įstatymo. Informacijos arba jos dalies kopijavimas galimas tik gavus raštišką autoriaus sutikimą.

inFerretGroup Tinklapio struktūra Informacijos naudojimo sąlygos ferret@ferret.lt