Mūsų tikslas - suvienyti šeškų augintojus ir dalintis žiniomis

Didysis šeškininkų susitikimas Birželio 27-28 dienomis

Birželio 27-28 kviečiame visus šeškų augintojus ir jiems prijaučiančius į DIDĮJĮ SUSITIKIMĄ.

Renkamės nuo 11 valandos

SUSITIKIMO VIETA

Žemaitkiemio dvaras, netoli Kauno

DALYVAVIMO KAINA:

Be nakvynės- 20 lt

Su nakvyne savo ar draugo palapinėje - 40 lt

Su nakvyne lovoje – 70 lt (Dvare yra 20 patogių lovų. Dalis jų jau užimta, jeigu Jums reikalinga lova praneškite apie tai iš ANKSTO)

Vaikams su tėvais - 10 lt

Labai labai laukiame Jūsų visų!!! Dvaro apylinkės nuostabaus grožio, šalia yra ežeras, upė ir kiti malonumai.

Dėl papildomos informacijos:

Rašykite ferret@ferret.lt arba skambinkite Tel. 868985676 (Jone).

Susitikimo dienomis tik SKAMBINKITE. El. Paštas nebus tikrinamas.

Nepamirškite apie šį susitikimą pranešti savo draugams ir pažįstamiems, auginantiems šeškus ar ketinantiems juos įsigyti. Susitikimas - tai puiki proga susipažinti su šiais gyvūnais iš arčiau.

Kaip rasti sodybą.

Plentu Vilnius – Kaunas (važiuojant link Kauno) pravažiavus Babtus dairytis rodyklės į Žemaitkiemio dvarą. Važiuojant iš Klaipėdos pusės dairykitės ženklo į Žemaitkiemio dvarą neprivažiavę Babtų. Pasukus, sankryžoje sukame dešinėn ir visą laiką važiuojame tiesiai. Kadangi įsukimas į sodybą nėra ryškus pasistengsime jį paryškinti, tad ieškokit išskirtinio ir netradicinio posūkio. (apačioje rasite planelį)

Kaip atvykti į sodybą:

Jeigu neturite savo transporto, bet norite atvykti, susisiekite su Birute. Bus sudaromas sąrašas vykstančių žmonių, turinčių laisvų vietų mašinose. Taip pat jeigu savo mašinoje turite laisvą vietą ir sutiktumėte ką nors paimti. Informuokite mus apie tai.

Apgyvendinimas.

Pasilikus nakčiai reikia turėti su savimi palapinę ar bent jau miegmaišį (sodyboje yra didžiulis kluonas, kuriame galima pasislėpti nuo lietaus ir permiegoti). Jei norite patogios lovos, praneškite iš anksto, nes lovų kiekis ribotas. Jei turite papildomą palapinę ir galėtumėte ją kam nors paskolinti, praneškit

Maistas.

Maistą kiekvienas atsiveža sau arba kooperuojasi į grupeles. Sodyboje yra 2 griliai, taip pat yra virtuvėlė, kurioje galima išsivirti arbatos ar kažko rimtesnio, yra šaldytuvas.

Gėrimai.

Susitikime bus galima nusipirkti alaus (forto lengvas, 5%), jo kaina bus 2,5 lt už pusę litro. Jei kas tokio alaus nemėgsta ar geriate stipresnius gėrimus, atsivežkite patys. Taip pat pasirūpinkite gaiviaisiais gėrimais.

Šeškų apgyvendinimas.

Jokio aptvaro šeškams nebus, tad jeigu vežatės šešką pasirūpinkite savo augintinio kampeliu. Atsivežkite transporterinį, o dar geriau narvą arba sugalvokite kažką gudraus, kur šeškas galėtų laisvai ir saugiai bėgioti, o jums nekiltų jokių problemų. Kadangi planuojami žaidimai šeškams, būtų labai smagu jei jų susirinktu kuo daugiau.

Su savo augintiniais elkitės atsakingai. Nepamirškite, kad ne visi šeškai sutaria tarpusavyje ir ne kiekvienas sutiktas šeškas būtinai bus geras draugas jūsiškiui. Pasirūpinkite, kad augintiniai turėtu valgyti ir gerti. Nepamirškite, kad tranporteris ar narvas turi stovėti pavėsyje, o ne ant saulės.

Tai pat nepamirškite, kad net ir visiškai sveikas šeškas gali būti viruso, pavojingo jūsų augintiniui nešiotojas. Todėl patys spręskite ar norite, kad jūsų šeškas kontaktuotų su kitais šeškais bei jų skysčiais (seilės, šlapimas, išmatos) ar ne. Žaidžiant žaidimus šeškai vienas su kitu nekontaktuos. Taip pat pat jūsų teisė yra neleisti glostyti jūsų šeško neišdezinfekavus rankų, jeigu prieš tai buvo glostomas kitas šeškas. Dezinfekcinis skystis bus sodyboje.

Kiti augintiniai.

Šunys susitikime taip pat laukiami. Jei žinote, kad jūsų augintinis su šeškais nelabai draugauja, geriau jo nesivežkite.Atsivežus šunį, privalu pasirūpinti jo ir kitų šunų bei šeškų saugumu. Turėkite pavadėlį ir/arba narvą. Nepamirškite, kad ne visi šunys sutaria tarpusavyje.

Susitikimo programa.

I-ma diena:

11 valandą pradedam rinktis, statom palapines, apžiūrim aplinką

12.30-13.00 val:

  • Žaidimai šeškams
  • Žaidimai žmonėms
  • Vakarinė dalis:

a) nominacijų paskelbimas ir diplomų įteikimas

b) loterija,

c) grupės Meilės fontanai koncertas (daugiau apie grupę: MEILĖS FONTANAI)

d) šokiai pokiai

Nakvynė

II-ra diena

Blaivomės, bendraujame, pakuojamės, verkiame atsisveikindami, keičiamės kontaktais

Papildomi dalykai.

Jeigu turite šašlykinę, kuri tilptų į jūsų automobilį, dar vieną palapinę ar miegmaišį, paimkite kartu. Laukiame svečių iš Maskvos bei Latvijos, jiems nepatogu su palapinėm keliauti, tad prašė šiais dalykais pasirūpinti.

Sodyboje taip pat yra krepšinio lenta, didžiulė aikštė futbolui. Žvejai mėgėjai taip pat ras ką veikti - šalia sodybos teka upė.

susitikimas-birzelio-27-28-1

Straipsniai kategorijoje

Šeškų pasaulio naujienos