Mūsų tikslas - suvienyti šeškų augintojus ir dalintis žiniomis

Pasaulinė gyvūnijos diena ir šeškai (II dalis)

Mankštindami liežuvius prie RIMI prekybos centro šiek tiek sušalome, todėl buvome visai patenkinti, kad kita mūsų apsilankymo vieta yra po stogu, šiltoje ir jaukioje salėje. Susipakavę savo mantą ir gerai nusiteikę patraukėme lengvosios atletikos maniežo link. Sudalyvauti manieže vykusioje šunų ir kačių parodoje bei parodyti savo augintinius mus pakvietė "VŠĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centras "LGAC". Nuoširdžiai dėkojame už kvietimą.

Pati linksmiausia dalyvavimo parodoje dalis ir mums ir šeškams buvo “vidaus interjero dizainas”. Buvo smagu kabinti hamakus katėms skirtuose narvuose ir sukti galvas kaip viską dėlioti, kad būtų geriau ir gražiau. Šeškai, gerokai išvargę po šou prie RIMI, nekantraudami kreipė savo godžius žvilgsnius ir nosytes į jiems ruošiamamas šiltas lovytes.

pasauline-gyvunijos-diena-4

Kai darbas buvo baigtas, šeškai mikliai įsiropštė į hamakus ir ėmė su, tik jiems vieniems būdingu pasimėgavimu, snausti. Beveik visas pasirodymas taip ir prabėgo, todėl didžiajai daliai parodos dalyvių teko pažindintis su miegančiais šeškais… Ką jau padarysi, miegas yra šventa šeško gyvenimo dalis. Tačiau pats faktas, kad šeškai miegojo, nė kiek neįtakojo smalsuolių gausos.

pasauline-gyvunijos-diena-5

Įdomu buvo pastebėti, kad parodos dalyvių klausimai apie šeškus buvo šiek tiek kitokie nei smalsuolių prie parduotuvės. Toks pokalbių temų apie šeškus paįvairinimas buvo be galo malonus mums – “informacijos teikėjams”.

pasauline-gyvunijos-diena-6

Prie šeškų budėjome pakaitomis… Paklausite, ką gi tuo metu veikė tie, kurie nebudėjo? O gi mes patys patapome smalsuoliais ir vaikštinėjome po maniežą apžiūrinėdami kitus augintinius. Oho, kiek visko ten pamatėme :) Katės visokiausios! Kai kurios tokios plaukuotos, kad kartais buvo sunku suprasti kur galva, o kur uodega, o kitos išvis beplaukės!!! O šunys... vieni jų tokie mažučiai, kad stambus šeško patinas būtų už juos didesnis, o kiti ūgiu galėtų varžytis su arkliukais poni! :) Pamatėme ir sužinojome tikrai daug!

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame parodos organizatoriams ("VŠĮ Lietuvos gyvūnų augintojų centras "LGAC") už kvietimą dalyvauti!

Reziumė: geriau ir turiningiau pažymėti Pasaulinės gyvūnijos dienos tiesiog neįmanoma!

Straipsniai kategorijoje

Šeškų pasaulio naujienos