Mūsų tikslas - suvienyti šeškų augintojus ir dalintis žiniomis

Pasaulinė gyvūnijos diena ir šeškai

Pasaulinė Gyvūnijos Diena neaplenkė ir šeškų. Šį šeštadienį nei šeškai nei mes ilgiau pamiegoti neturėjome progos. Krapštytis iš šiltų hamakų ir lovyčių teko ganėtinai anksti.

pasauline-gyvunijos-diena-1

Susirinkę savo žaisliukus, apsirūpinę užkandžiais („Hill‘s“ traškučiais) bei skaidriąja „Coca-Cola“, t.y. vandeniu, išvykome „RIMI“ (p.c. „Mandarinas“) link. Atvykę gavome kampelį prie pat durų, kuriame ir įsikūrėme. Kaiminystėje savo besiprekinančių šeimininkų lūkūriavo keli šuniukai, bet tokio pasisekimo ir tiek dėmesio kaip mes, jie nesulaukė. Tiesą sakant, į juos net dėmesio niekas nekreipė. O, vat, mes nuo dėmesio negalėjome atsiginti...

pasauline-gyvunijos-diena-2

Štai tokiomis aplinkybėmis mes ir pradėjome savo šou.

pasauline-gyvunijos-diena-3

Šeškai be jokios „scenos baimės“ leido būti apžiūrinėjami, glostomi ir stebimi kaip žaidžia ir netgi mušasi. O kai kuriems noriai lipo ant rankų. Kasdieninio šeškų gyvenimo demonstracija pavyko puikiai. Neįtikėtinai tvarkingai ir draugiškai jie naudojosi šalia padėtu tualetu, noriai dalijosi „Hill‘s“ traškučiais ir gėrimais.

Po valandos, kai mūsų liežuviai jau pradėjo pintis nuo atsakinėjimų į tuos pačius klausimus, o šeškai iš nuovargio pradėjo kabarotis ant mūsų pečių, nusprendėme, kad laikas visiems pailsėti ir pakeisti dislokacijos vietą. „RIMI“ mus apdovanojo padėka „už bendradarbiavimą organizuojant pasaulinės gyvūnijos dienos šventę“, tačiau mums šios dienos paminėjimas dar nesibaigė. Šeškų pasirodymas po valandos jau tęsėsi kitur.

Susiję straipsniai

Straipsniai kategorijoje

Šeškų pasaulio naujienos