Mūsų tikslas - suvienyti šeškų augintojus ir dalintis žiniomis

Šeškai - MTV kanalo žvaigždės

Gegužės 11 d. Šeško Klubas sulaukė skambučio iš MTV-Lietuva su prašymu "paskolinti" porelę simpatiškų šeškų "MTV Movie Awards" užsklandos filmavimui.

Pagal prodiuserio sugalvotą scenarijų, darni šeškų porelė turėjo žiūrėti televizorių, turėdami priešais save kalną popkorno. Atrodytų, viskas labai paprasta ir MTV darbuotojai šio trumpo klipuko filmavimui tikėjosi sugaišti visai nedaug laiko. Mes bandėme juos perspėti, kad iš šeškų visada reikia laukti siurprizų, bet jie nelabai norėjo mumis tikėti, kol tuo neįsitikino patys. Vis tvirtino, kad užsklandėlė labai trumpa, vos kelių sekundžių, o televizijos galimybės, pasitelkus montavimą, ko ne beribės.

Gegužės 14-tos vakarą, televizijos sudijoje pasirodėme mes ir tys šeškai. Dvi merginos– Mazgė ir Goolgė bei ponaitis Fredis a.k.a (pastaba: a.k.a = also know as = dar žinomas kaip) Banditas, a.k.a Voverė a.k.a Keksas (pastaruoju vardu ponaitį pakrikštijo pati MTV filmavimo grupė, todėl toliau tekste „Keksas“). Pagal planą MTV žvaigždėmis turėjo tapti Mažė ir Keksas, o Goolgė į studiją atvyko kaip dubleris, jei prireiktų.

mtv-kanalo-zvaigzdes-1

Filmavimo aikštelėje žvaigždūnų jau laukė paruošta “scena” – didelė kartoninė dėžė be vienos šoninės sienos, aptraukta medžiaga ir į ją nukreipta filmavimo aparatūra. Dėžėje puikavosi dvi popkorno pakuotės. Aplink sukinėjosi susirūpinęs operatorius su kamera.

Ištraukus šeškus iš transporterių, pirmas dalykas šovęs jiems į galvą, buvo santykių aiškinimasis. Mums įsikišus įnirtinga kova buvo tuojaus pat nutraukta ir karingoji Goolgė sugrąžinta į savo transporterį. Mazgė ir Keksas buvo pasiųsti į “sceną”, kur visi (išskyrus mus) iš jų tikėjosi “gražaus ir efektingo” pozavimo. Tačiau kaip ir reikėjo tikėtis, šeškai vadovavosi savo supratimu apie įvykius ir vykdydami savo planą akimirksniu išvertė popkorną ir pasisukę užpakaliais į kamerą ėmė elgtis ne ypač artistiškai.

mtv-kanalo-zvaigzdes-2

Taigi operatorius ėmė tykoti savo puikiojo kadro, kuris turėtų pavergti visų pabaltijo MTV žiūrovų širdis. Savaime suprantama, taip jam belaukiant, mūsų šeškai nusprendė, kad dėžėje per daug nuobodu ir nedelsdami pasišalino.

Nutarėme šiek tiek pagudrauti. Papilstėme ant popkorno (kurį beje specialiai mūsų prašymu, kad jame nebūtų nei druskos nei cukraus, namuose kepė kažkas iš MTV darbuotojų) Ferretone vitaminų, tokiu būdu bandydami prikaustyti jų dėmesį ties jais nors minute ilgiau. Davėme šeškams pauostyti „atnaujintų“ popkornų, bet jie sudomino tik Mazgę, o jos susidomėjimas, kaip šeškams ir būdinga, tetruko dalį sekundės. Pasiuostinėjusi ji iš karto prisiminė, kad dėžėje jau seniai atsibodo ir, kad kažkur netoliese buvo išėjimas, vedantis į žymiai įdomesnes, neištirtas teritorijas. Operatorius akivaizdžiai nesitikėjo tokio įvykių posūkio ir tik apgailestaudamas nuleido kamerą. Aktoriai jau seniai buvo už scenos ribų.

mtv-kanalo-zvaigzdes-3

Filmavimas (tiksliau būtų pasakyti - bandymas nufilmuoti ką nors išskyrus šmėžuojančias uodegas) tęsėsi dar 20 minučių, po kurių paaiškėjo, kad Keksui visa tai jau seniai nusibodo ir jis pageidautų namo, o t.y. į savo transporterį. Štai ir atėjo dublerio eilė. Į sceną pakviesta panelė Goolgė. Atsidūrusi dėžėje kartu su Mazge, Goolgė ir vėl nutarė pasiaiškinti kas čia vadovas. Peštynės greitai persikėlė po medžiaga, kuria buvo aptraukta dėžė, toliau nuo filmavimo kamerai pasiekiamų erdvių.

mtv-kanalo-zvaigzdes-4

Visą tolimesnį filmavimo procesą būtų galima įvardinti kaip rungtynes tarp žmogiško ir šeškiško išradingumo. Galų gale vis dėl to laimėjo žmogus, tačiau kelias į pergalę tikrai nebuvo rožėmis klotas!

Nežiūrint į tai, kad mums paliekant studiją buvo akivaizdu, kad šie trys maži padarėliai sugebėjo gerai nukankinti net septynis tūlus žmones, patyrusius televizijos darbuotojus ir mus, akivaizdu buvo ir tai, kad MTV darbuotojai liko jais sužavėti.

mtv-kanalo-zvaigzdes-5

Visos šios istorijos rezultatu galite pasimėgauti pabaltijo MTV kanalais šią savaitę. Užsklandą rodys visų 3-jų pabaltijo šalių televizijos.

mtv-kanalo-zvaigzdes-6

Straipsniai kategorijoje

Šeškų pasaulio naujienos