Mūsų tikslas - suvienyti šeškų augintojus ir dalintis žiniomis

Pasivaikščiojimas lauke

Jei jūsų šeškas skiepytas, galite jį vestis į lauką. Daugumai šeškų tai labai patinka, todėl tokios išvykos tampa pramoga tiek šeškui, tiek šeimininkui. Vedžiojimui į lauką naudokite pavadėlį. Pavadėlį užsekite labai tvirtai, kad šeškas iš jo neišsinertų, tačiau nesuveržkite per stipriai, kad nebūtų sunku kvėpuoti. Gali būti, kad šeškui pavadėlis labai nepatiks, tačiau lauke nepasitenkinimą visada nugali smalsumas ir domėjimasis aplinka. Vaikščiodami su šešku, būkite budrūs - šešką bet kada gali išgąsdinti koks nors garsas, saugokitės šunų, varnų. Jei po pasivaikščiojimų šeškas intensyviai kasosi, gali būti, kad „pasigavo“ blusų. Apžiūrėkite kailiuką ir, jei reikia, nedelsiant naikinkite parazitus.

Verta pastebėti, kad pasitaiko šeškų, kurie nemėgsta pasivaikščiojimų lauke. Nenustebkite jei jūsų augintinis visomis keturiomis prašysis ant jūsų rankų, bandys užsiropšti ant jūsų per kelnių klešnę arba tekinomis bėgs namų link. Veržimasis ant jūsų rankų nebūtinai gali reikšti, kad gyvūnui nepatinka lauke, jis gali būti pavargęs arba sušalęs. Tam, kad įsitikinti ar gyvūnui tikrai nepatinka pasivaikščiojimai, pabandykite tai pakartoti bent kelis kartus.

Pasitaiko šeškų kurie tiesiog dievina pasivaikščiojimus tamsiu paros metu, bet labai prašosi namo jeigu išeinate su jais į lauką dieną.

Straipsniai kategorijoje

Laikymas ir priežiūra

Pagrindinės taisyklės ir principai susiję su šeškų laikymu namuose, jų priežiūra